płacz i karmienie

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #33316

  Anonim

  Moja Martynka często podczas karmienia często płacze i wierzga nóżkami, przestaje na chwilę ssać ale zaraz rzuca się znów na cyca i za chwilę to samo. Dzieje się to i wieczorem i rano (ale nie podczas każdego karmienia ). Martynka na początku pije bardzo łapczywie. Czy to są kolki

  #439594

  zupa

  Re: płacz i karmienie

  Moja robi tak samo i według mnie oznacza to tylko, że nasze dzieciaki są niecierpiliwe. Wiadomo, że na początku pokarm leci szybciutko, a potem dziecko musi trochę „popracować”, żeby leciał dalej. Moja też się wtedy złości, wierzga nogami i za chwilę łapczywie rzuca się znowu na cycka. I tak cały czas, aż się wkońcu do syta nie naje:):):) Czasami wręcz pokrzykuje na niego, co by szybciej mleczko leciało:)
  Zupa i Gabrycha (20.10.2003)  #439595

  magdi

  Re: płacz i karmienie

  U NAS TEŻ TAK JEST:))) MYŚLĘ ŻE TO SĄ KOLKI, BO WYGLĄDA JAKBY JĄ COŚ BOLAŁO

  Gosia i Anulka 4.11.2003 :)))

  #439596

  joaska23

  Re: płacz i karmienie

  U nas to samo!!!

  Aśka z 3tygodniowym Dawidkiem

  #439597

  magducha

  Re: płacz i karmienie

  To może być jeszcze coś innego. Przy szybkim wypływie mleczka na początku karmienia – dzieciątko może nałykać się sporo powietrza i to może dokuczać. Dobrze jest wtedy podnieść do odbicia połknietego powietrza i karmić dalej. Czasami takie karmienie z przerwami na odbicie daje dobre rezultaty. Można spróbować, może poskutkuje.
  Mój Synek też tak miewał, kiedy był maleńki. . Teraz też czasem mu się zdarza, tylko teraz „odczepia” się sam, przewraca na brzuszek, wstaje i beka (pardon za słownictwo) sobie na stojąco – niezłe, co?

  Pozdrawiamy serdecznie

  Magda i Konrad (02 kwietnia 2003)

  #439598

  karolka

  Re: płacz i karmienie

  Mogą być kolki, mogą jej jakies bączki przeszkadzać (Iza też tak miał i z reguły przy tym szarpaniu się wylatywały jej jakies bączki). Ja wtedy kładłam na trochę na brzuszek, Iza się uspokajała, wyciszała, masowała sobie brzuszek i było ok.

  Karolka i Izabelka 01.08.03  #439599

  monia27

  Re: płacz i karmienie

  zalezy w jakim jest wieku.Moze pije zbyt lapczywie i lapie za duzo powietrza ,a moze zabki .ile ma ta Twoja malenka??

  Monia i Tymonek (08.08.03)

  #439600

  Anonim

  Re: płacz i karmienie

  Dzięki za odpowiedź. Martynka ma 11 tygodni. Byłam z nią u lekarza i podaję małaj Lakcid i Debridat i mała miała zaczerwienione gardło co też mogło powodować płacz przy karmieniu. A gardziołko smarujemy fioletem przez co Martysia ma pięknie wymalowane usta.
  Ewa i Martynka 24-09-2003

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close