plamianie przy tabletkach antykonc.=please

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #45653

    teo

    dziewczyny – napiszcie czy wiecie skad sie moze brac i czy musze isc do ginekologa
    w zeszłym miesiacu zamiast we wtorek dostac miesiaczkę – czyli w tygodniu przerwy w tabletkach – dostałam w dzien pierwszy bez tabletki – pierwszy raz w życiu
    teraz mam jeszcze brac do piątku listek – od soboty ma byc przerwa – a ja zaczynam plamić – na razie to delikatne bardzo – ale boli mnie brzuch jakbym miała miec okres….
    nie wiem co sie dzieje
    biorę CILEST
    minął juz rok jak biore – juz kilka lat temu je brałam i wszystko było ok
    a tu teraz drugi miesiac z rzedu jakies numery
    czy wiecie od czego to moze być??

    zaznacze ze ani raz nie zapomniałam wziaść pigułki – biore ją zawsze punktualnie…..

    czy moze mieć na to wpływ torbiel na jajniku – która kiedys była bardzo duza a ostatnio zmniejszyła sie do 3,5 na 2,7 cm??

    juz nie wiem co robić?

    czy mam isc zamówić sobie termin do ginekologa – tylko na kiedy on bedzie- chyba z tydzien lub 2 musze czekac -wiec czy jest sens??

    miałyście cos takiego??
    moze zrobic test ciażowy?

    ILONA I KUBEK(21.02.02)

    #593016

    ciapa

    Re: plamianie przy tabletkach antykonc.=please

    Wiesz co ja też bardzo plamiłam przy tabletkach i też było to związane z torbielą

    Kaska i Mikołaj 18.09



    #593017

    Anonim

    Re: plamianie przy tabletkach antykonc.=please

    ja nie mam stwierdzionej torbieli, a przez 2 opakowania plamiłam…
    Przy pierwszym opakowaniu plamiłam od 1 do ostatniej tabletki i potem też — CODZIENNIE.
    Przy drugim op. plamienie wystąpiło 14 dc i utrzymało sie do końca:)
    Trzecie opakowanie własnie skończyłam i było ok:)

    biore Harmonet

    Bruni i Filipek’04.2003

    #593018

    teo

    Re: plamianie przy tabletkach antykonc.=please

    no własnie zrozumiałabym jak bym zaczęla brac tabletki
    ale ja je juz biore po raz drugi – (z 3 letnia przerwą)
    a ten etap trwa juz ponad rok – wiec dlatego sie dziwie – ze po roku nagle zaczęłam plamic…..

    ILONA I KUBEK(21.02.02)

    #593019

    klucha

    Re: plamianie przy tabletkach antykonc.=please

    Ilona też kiedyś miałam taką sytuację, poszłam do gina zbadał mnie i było wszystko ok. kazał zrobic przerwę w tabletkach na jakiś czas.
    lepiej idź do lekarza będziesz spokojniejsza

    Izka i Zuzanka (12.V.2002)

    #593020

    Anonim

    Re: plamianie przy tabletkach antykonc.=please

    odkąd się odchudzam też tak mam
    jakieś niedobory pewnie
    wątpię, żeby było to spowodowane torbielą
    z tego co pamietam brałam kiedyś ”na to” methenamine (sprawdzę to jutro, nie chce Krzysia teraz budzić)

    [i]Ewa i Krzyś (16,5 mies.)



    #593021

    o-d

    Re: plamianie przy tabletkach antykonc.=please

    no własnie Ilonka, może to ma związek ze zmianą zywienia??

    Ola+Staś+Tadzio+Basia

    #593022

    teo

    Re: plamianie przy tabletkach antykonc.=please

    kurcze – nie brałam tego pod uwage – choc maz i ola (o_d) tez mi mówili ze to od tego….tylko jakos mi sie to wydawało mało prawdopodobne – przeciez wagi straciąłam na razie nie tak bardzo duzo…..

    ewa sprawdz prosze jak ten lek sie nazywa – napisz mi prosze czy jest na recepte i na co ona naprawde działa….

    czy musiałas sie dodatkowo zabezpieczac przed ciazą – bo nie wiem czy to znaczyc ze tableki mniej skutecznie działają??

    i jak dług sie zażywa te tabletki – i czy juz ich nie musisz brac – a nadal bierzesz antykoncepcyjne???

    sorki za ilość pytan – ale twoja „wersja” przyczyn wydaje mi sie najbardziej prawdopodobna….
    pozdrawiam

    ILONA I KUBEK(21.02.02)

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close