plamienie implatacyjne??

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #35944

  perelka

  Witam,
  Pisze ten post bo zastanawiałam się własnie jak to jest z tą implatacją, jak to wygląda u innych??
  U mnie w 24 dc czyli ok. 6 dni po owu według FF pojawiła się w śluzie jagby niteczka krwi. W pierwszym momencie się przestraszyłam ale potem przypomniałam sobie, że czytałam o takich przypadkach W związku z czym mam pytanie czy ktoś u siebie zaobserwował coś podobnego, czy tak może wyglądać plamienie implatacyjne??
  będę wdzięczna za każdą odpowiedź
  pozdrawiam

  Perełka

  #470451

  jjjjjjjjjj

  Re: plamienie implatacyjne??

  jeśli,m się nie mylę to implantacja może być 10 dni po zapłodnieniu(chyba mi się nic nie pomyliło?), ale nie zawsze musi być,

  JOVI ( 4 cykl starań )
  falvit i folik
  gg 1582733  #470452

  sasanka

  Re: plamienie implatacyjne??

  Cześć,

  Ostatnio, chyba w zeszłym tygodniu był w telewizji taki fajny program o poczatkach nowego zycia. Nie wiem jaki miał tytuł, nie zdążyłam na poczatek. Fil moglądałam z zapartym tchem, bo wszystko pokazane dokładnie tak jak się to odbywa od zapłodnienia, podziały komórki jajowej, różnicowanie się komórek…itd… aż do porodu.Piękny program. No i pokazali tez implantację oczywiście, kiedy to komórka dociera do macicy i tam praktycznie wnika w jej śluzówkę. Następuje to około tygodnia od zapłodnienia. Z autopsji wiem, że może to się objawić plamieniem. U mnie tak właśnie było ok 23 dc, wystąpiło plamienie- w pierwszej chwili myślałam, że to @ przyszła za wcześnie.Wtedy nie wiedziałam jeszcze o tym, ze taki może być pierwszy objaw ciąży.U mnie nie była to pojedyncza niteczka krwi, a plama. W większości przypadków plamienie implantacyjne nie występuje.

  Życzę Ci, oby to był twój pierwszy objaw:) no i za kilka dni 2 ładnych kresek na teście:)

  Milena z nową nadzieją

  #470453

  pasiasta

  Re: plamienie implatacyjne??

  U mnie takie plamienie wystąpiło dzień przed spodziewaną @ i wyglądało dokładnie jak jej początki: niewiele ciemno zabarwionego śluzu. Zwykle było tego coraz więcej, aż do ‚rasowej’ małpy, ale tym razem na tym się skończyło, potem był już biały śluz.

  Kasia z lwiątkiem 06.08.04

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close