plamienie po miesiączce

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #109255

  jagoda-a

  witam
  Jestem 5 miesięcy po porodzie od 3 miesięcy mam okres jest raczej regularny trwa 3-4dni niepokoi mnie jednak plamienie które występuje 2-3 dni po miesiączce…czy po porodzie to normalne czy to coś poważnego ?

  #4734666

  Anonim

  Ja teraz jestem już po 4 @ i krwawię przez 4 dni a brudzę do 12-14 dc.Sama nie wiem,czy tak ma być, ale na pewno mam niedomogę lutealną, więc pewnie progesteron niski, bo II fazę mam tylko 10 dni a powinna być 12-16 dni. Ale ja 22.,08 idę do lekarza zeby zobaczył co sie dzieje.  #4734667

  jaiza

  Ja miałam tak samo po drugiej ciąży – krótki, ale intensywny okres przez 3-4 dni, potem plamienie prawie do owulacji. Hormony badałam, były w porządku, winowajcą okazała się „dziurka” w endometrim, w któej zbierała się krew i która wolniej oczyszczała się podczas @. Z tym, ze ja jestem po dwóch cc, lekarz twierdzi, że po prostu zostałam źle zszyta, stąd plamienia.
  Teraz mam pierwszy cykl z nuva ringiem – gin twierdzi, ze hormony pozwolą ograniczyć przyrastanie endometrium i plamienia ustaną.
  Kreseczko – tak sobie myślę, że gdyby u Ciebie przyczyną plamień była niedomoga lutealna, plamiłabyś przed @, nie po niej, alepewnie każdy przypadek trzeba rozpatrywać oddzielnie.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close