Planowanie płci dziecka

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #81079

  rafa

  Dziewczyny-mam do Was pytanie.Pewnie słyszałyście,że istnieje metoda planowania płci maluszka(z punktu widzenia medycznego logiczna,bo spotkałam się z przedziwnymi sposobami,bardziej związanymi z jakimiś przekonaniami niż popartą naukową opinią;)polegająca na fakcie,że plemniki żeńskie zawierające chromosom X są wolniejsze od męskich plemników ale za to wytrzymalsze(swoją drogą już jako plemniki jesteśmy bardziej wytrzymałe;))natomiast plemniki męskie zawierające chromosom Y są mniej wytrzymałe ale za to szybsze i jesli do stosunku dojdzie przed jajeczkowaniem to zwiekszają się szanse na urodzenie dziewczynki a jesli w czasie owulacji to mamy większe szanse na chłopczyka.Dla mnie to bardzo logiczna teoria:).To teraz pytanie,czy którejś z Was sprawdziła się ta metoda,a może mimo PEWNEGO(dokładnie wiedziałyście kiedy była owulacja i stosunek;)) czasu kiedy była owulacja i stosunek metoda ta nie sprawdziła się…?

  #1127983

  pasiasta

  Re: Planowanie płci dziecka

  My czekamy na efekt naszego planowania płci, ale prawda jest taka, że już teraz jedyne na czym mi zależy to zdrowe dziecko!


  Wejdź: tiny.pl/tzxj  #1127984

  lilavati

  Re: Planowanie płci dziecka

  My za pierwszym razem planowaliśmy wg tej metody syna- i mamy syna, za drugim razem dziewczynkę i będzie drugi synek

  Pozdrawiam
  Ania
  Mati (kwiecień 2004) i drugi SYNek (36tc)

  #1127985

  gacek

  Re: Planowanie płci dziecka

  Hej, bardzo to wszystko logiczne, ale wydaje mi się, że szanse na okreśłoną płeć to 50/50 żeby nie wiem co będzie to zawsze niespodzianka;-)…bo jak tu zaplanować, czy w danym „rzucie” szybokość plemników nie będzie inna i że wyścigu nie wygra ten „mniej właściwy”. Zdrowe dziecko to powinien być cel. Serdecznie pozdrawiam i życzę spełnienia planów.
  ps
  u nas najpierw urodziła się dziewczynka – drugi miał być chłopak a czekamy na drugą dziewczyneczkę. Ciekawe jest to, że na kąśliwe komentarze pozwalały sobie jedynie osoby bezdzietne – nigdy matki;-)

  #1127986

  awkaminska

  taaaak taaak hi hi hi

  to całkiem wytłumaczalna taeoria teź w to wierzyłam szczególnie jak robiłam drugie dziecko… kilka miesięcy obserwacji cyklu… i seks…. 2 dni po jajeczkowaniu ….robiliśmy syna,,,,,,, iiiiiiii…. ja policzyłma dobrze i teoria (pewnie trafna) ale po drodze coś mu ogon urwało hi hi hi i mam 2 córk (ale ta mładsza to z harakteru chłopak więc może i coś w tej teori jest)…… moja kuzynak przed jajeczkowaniem robiła córeczkę.. podbnie jak ja czytała naukowe książki, pani z doktoratem….. iiiii ma drugiego synka….. mój mąż się śmiej że może źle te książki przeczytałyśmy i trzeba było naodwrót…..

  …a teraz to nwet niewiem przed czy po jajeczkowaniu…. tak jakoś samo wyszło i jeszce niewiadomo co….

  Agnieszka mama Jagody(09-10-97), Kamili(03-04-03) i xxxx (15-02-07)

  #1127987

  k8-77

  Re: Planowanie płci dziecka

  Adam jest z akcji po owulacji, Majka sprzed owulacji.

  k8, Adaś i Maja_Z_Brzucha  #1127988

  ala25

  Re: Planowanie płci dziecka

  Mi się najprawdopodobniej udało. :)))))))))
  O ile urodzi się faktycznie córeczka!

  Ala i Filipek
  (29.07.2003)

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close