płatne czy nie ???

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #26728

  violka

  Dziewczyny, chodzę do Gina prywatnie i mam pytanie „czy jeżeli dostanę od Niego skierowanie do szitala na laparoskopię to będę musiała zapłacić za wykonany zabieg ??????????
  Wiem, że każde skierowanie na badanie wypisane przez Gina z prywatnego gabinetu jest płatne, ale jak to jest w przypadku laparoskopii ??????????

  pozdrawiam
  violka – z torbielą :((

  #354739

  komkoma

  Re: płatne czy nie ???

  Chyba platne, ale moze lepiej go zapytaj.

  komkoma  #354740

  ninka

  Re: płatne czy nie ???

  Co innego badania a co innego zabiegi. Ja miałam skierowanie od prywatnego a zabieg w państwowym szpitalu. Bezpłatnie:)

  Ninka
  moje temperaturki

  #354741

  violka

  Re: płatne czy nie ???

  Dzięki Ninka, za odpowiedż, bo już się wystraszyłam…..wyczytałam w internecie, na stronie jakiejś prywatnej kliniki, że zabieg laparoskopii kosztuje u nich 2 800 zł. !!!!!!!! (słownie:dwa tysiące osiemset zł.) nieżle, co ?

  A tak przy okazji, w Twojej biografii wyczytałam, że masz już córeczkę……i chciałam zapytać, czy laparo miałaś robione przed urodzeniem córeczki czy po…………..wszyscy mówią, że „po laparo” łatwiej zajść w ciąże, więc chciałabym wiedzieć jak to u Ciebie było. Dzięki.PA

  pozdrawiam
  violka – z torbielą :((

  #354742

  e-mysza

  Re: płatne czy nie ???

  Ja również dostałam skierowanie od Priv Gin, a laparoskopię miałam robioną free w państwowym szpitalu, z tą jednak różnicą, że mój Gin, oprócz prywatnej praktyki, pracuje również w tym szpitalu.
  A co do fasolki po laparoskopii – są dziewczyny, które po laparo nawet nie dostały miesiączki bo udało im się zaskoczyć. Niektórzy lekarze, zalecają jednak trzy miesięczny odpoczynek po zabiegu (jest to chyba uzależnione od czynności wykonywanych podczas laparo). Tak było w moim przypadku i nie wiem dlaczego, ale uważam to za straconą szansę i czas.

  Pozdrawiam, Edyta
  [email=”myszolec@poczta.onet.pl”]myszolec@poczta.onet.pl[/email]

  #354743

  ninka

  Re: płatne czy nie ???

  Sorki, że dopiero teraz odpowiadam, ale jestem na chwilowym urlopiku i mam ograniczony dostęp do netu. A więc tak: najpierw zaszłam w ciążę i urodziłam córeczkę. Po 3 latach znów byłam w ciąży ale niestety poroniłam w 14 tyg. Po kilku miesiącach zaczęłam starania i wtedy wykryto u mnie torbiel. Dostałam tabletki anty ale torbiel się nie zmniejszała więc po 5 m-cach zdecydowałam się na laparo. Też słyszałam, że po niej szybko zachodzi się w ciążę:) Mam nadzieję, że ja również będę tego przykładem. Póki co to dzisiaj jest 2dc:( Mam nadzieję, że ostatniego.
  A Tobie życzę żebyś szybko wyleczyła torbiel bez laparo:)

  Ninka
  moje temperaturki

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close