Po raz pierwszy In Vitro

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #7748

  Anonim

  za około miesiąc planuję pierwsze In Vitro. Czy wystarczy przygotowanie miesięczne Tzn. Bierze się leki na stymulacje i w tym samym cyklu dochodzi do zapłodnienia? Czy wskazane sa dłuższe przerwy między kolejnymi próbami?
  Nigdy w przyszłości nie myślałam, że na coś takiego się zdecyduję, ale to chyba nic takiego? To znaczy gorsza, inna… sama już nie wiem. Czy Wy tez miałyście takie wątpliwości?

  #136198

  olivia

  Re: Po raz pierwszy In Vitro

  cześć!! każdy kto podąża ta drogą ma mnóstwo watpliwości. W sumie to bardzo dobrze , bo wszytsko można przemyśleć, podjąć odpowiednie dla każdego decyzje :-)) Dobrze że jest taka możliwość jak in vitro, zawsze to dodatkowa szansa, któa pozwala na podjęcie walki, często z bardzo dobrym wynikiem :-)) Samo przygotowanie do ivf zależy od lekarza który decyduje o przebiegu stymulacji. Czy jest to w jednym czy rozkłada się na dwa cykle. Nic się nie martw wszytsko będzie ok, w końcu idzie wiosna a na wiosne wszytsko się budzi
  Pozdrawiam i życze powodzenia
  Olivka  #136199

  janika

  Re: Po raz pierwszy In Vitro

  Ani gorsza ani inna! Pomyśl, że masz tylko jedno życie i to co z nim zrobisz jest w Twoich rękach.Skoro przyszedł czas na in vitro rób in vitro, a jeśli się uda ,bądż dumna.W końcu jak by nie było będziesz mamą.Wczoraj odpisałaś mi w ‚adopcjach’ więc dodam tylko że ja jestem dumną mamą adoptowanego synka i kocham Go nad życie.Pozdrawiam i życzę wiary w siebie. Janika

  #136200

  asiaw

  Re: Po raz pierwszy In Vitro

  Hm ja najpierw brałam 2 mies tabletki anty potem 6 tygodni sama diphereline a potem dołączył gonal 10dni i potem na pęknięcie profasi i już punkcja i 3 dni potem miał być transfer ale dopadło mnie przestymulowanie i nie było buuuuuuuu. Tak czy siak mam dzieci w lodówce;))

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close