po szczepionce potrójnej

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #46668

  1014monia

  CZy zaobserwowałyście u swoichdzieci zmiany skórne po szc\zepionce p/odrze śwince i różyzce ? Wiem że na piąty do siódmego dnia można się spodziewać wysokiej gorączki lub wysypki . Ale unas już następnego dnia wysypało małą za uszkami i na plecach . To wygląda na wysypkę alergiczną , ale dotej pory na nic nie reagowała , więc czy po szczepieniu mogła zareagować silniej na coś na co wcześniej nie było reakcji lub tak minimalna że ją przeoczyłam ?

  Monia i Olgutek ROCZEK !

  #604875

  smoki

  Re: po szczepionce potrójnej

  za wczesnie na reakcje po szczepionce

  smoki i Dawidek (20 miesięcy)  #604876

  lumel

  Re: po szczepionce potrójnej

  Marcel dokładnie w 10 dni po szczepieniu MMR II, dostał wysypkę, ale bez gorączki i już nawet myślałam ,że to ospa (od dzieci z piaskownicy może ), ale to tylko po szczepionce. Zeszło po 4 dniach, choć jeszcze ma pojedyńcze kropeczki na skórze.
  Pozdrawiamy!
  monika i marcel (03.03.03)

  #604877

  aleksandra27

  Re: po szczepionce potrójnej

  mati dostam wysokiej gpraczki osmego dnia, wysypka pokazala sie dziewiatego – juz przechodzi.
  mysle, ze jak na reakcje poszczepionkowe, to u was troche za wczesnie……
  pzdr.

  Ola i Mateuszek (09.05.03)

  #604878

  agus-25

  Re: po szczepionce potrójnej

  U nas też wysypka pojawiła się po jakiś dwóch dniach, była na pupce i w zgięciach nóg, no ale to chyba nie od szczepionki tylko od tego, że coś zjadł innego. Dokładnie jutro mija tydzeń od szczepienia i jak narazie nie ma jakiejś znacznej wysypki tylko takie niewielkie krosteczki gdzie niegdzie, jednak jeszcze nie wykluczone, że coś się pojawi.

  Agus i Kamilek (24.03.2003)

  #604879

  halusia

  Re: po szczepionce potrójnej

  U nas nie było żadnej reakcji po tej szczepionce – ani wysypki ani gorączki – jest 13 dzień po i miejmy nadzieję, że nic się nie będzie działo.

  halusia i Pawełek 10.05.03 ROCZEK!  #604880

  Anonim

  Re: po szczepionce potrójnej

  moj Kajukus zostal wysypki 2 godziny po szczepieniu, choc lekarka uparcie tweirdzila, ze to nei mozliwe. Maly mial bable na dloniach, stopkach i pleckach. Lekarka przepisala zyrtec, wapno i krem z witamina A do smarowania, po 2 dniach przeszlo

  #604881

  inti

  Re: po szczepionce potrójnej

  nam sie przytrafiła ostra wysypka z czerwonymi placami na całym ciele. spanikowałam, bo to było wieczorem a wysypka w ciągu 1 h zmieniła się z krostek do wściekle czerwonych placów i zawołałam lekarza. Nawet pytałam, czy to możliwe, żeby tydzień po szczepieniu coś takiego się pojawiło, ale lekarz zaprzeczył. Julka dostała clemastin, fenistil, wapno i po 3 dniach zniknęło całkowicie.
  lekarz mi wmówił, że to alergia pokarmowa na coś… ale Julka nie jest alergikiem absolutnie na nic. wcześniej, 2-3 dni po szczepionce zaczęły się lekkie problemy żołądkowe, rozwolnienie itp minęło razem z wysypką.
  więc może cała ta akcja to jednak po szczepionce?

  sylwia i JUlka 20.01.2003

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close