PO TERMINIE

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #17146

  Anonim

  Mam pytanie: jak to jest jeżeli nie urodzi się w terminie. Mnie gina powiedziała, że jak mi minie choćby 1 dzień po terminie, wówczas mam zgłosić się do szpitala. Czy w takim przypadku wywołuje się poród? Czy kładzie się pacjentkę na oddziałe i czeka, czeka….Przyznam się, że nie chciałabym znaleźć się w takiej sytuacji. Czy też jeżeli nic jeszcze nie zwiastuje oznak zbliżającego się porodu, pozwalają wrócic pacjentce do domu, żeby tam mogła spokojnie czekać? A w razie czego jeździć codziennie do szpitala na KTG? Wiecie coś na ten temat?
  Justyna- 24.05

  #245059

  dorota27

  Re: PO TERMINIE

  z tego co mi mowili w szkole rodzenia i co czytalam tutaj na forum..to po terminie chodzisz tylko do szpitala na ktg../codziennie/..czyli jestes pod stala kontrola..i jesli do 10 dni nic sie nie dzieje ..to porod jest wywolany..
  pozd

  dorota…termin…1 czerwca!  #245060

  Anonim

  Re: PO TERMINIE

  to zalezy od szpitala i od tego, jak bardzo jesteś “zaawansowana”, tzn, jak wygląda twoja szyjka, rozwarcie;
  jeśli nic nie wskazuje na nadchodzący poród, to tylko zgłaszasz się na ktg (i badanie ginekologiczne)

  Ewa i Krzyś (5 i 2/3 mies.)

  #245061

  agula24

  Re: PO TERMINIE

  Ja w trakcie ciąży leżałam w szpitalu na położniczym i z tego co widziałam jak już jakąś dziewczynę położyli to czekali na skurcze, potem je wywoływali -ale napewno już rzadnej bez maleństwa nie wypuszczali. Były też takie które po terminie przychodziły na ktg i szły dalej do domu , jeżeli było np przypuszczenie że ma źle wyliczony termin itd. Ale Ty myśl pozytywnie bo do terminu jeszcze Ci trochę zostało ( a potem podobno na wywołanie lepszy od kroplówek jest sex). Bądź dobrej myśli a samo się zacznie… Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie

  agula24 ( 07.06.2003)

  #245062

  cat

  Re: PO TERMINIE

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close