Po testach.

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #95513

  koyaga

  Tyśka miała dziś testy skórne.

  Wynik mnie zadziwił.

  Wyszło, że Tys uczulona jest na trawy (2×2), i jajko kurze (2×2) i mniej znacznie na roztocza kurzu (1×1), kakao (1×1) i mąke pszenną (1×1).
  Zdziwiona jestem, że przy takich dusznościach jakie Tyska miewa wczesną wiosną, że bez nebulizowania ani rusz testy nie wykazały alergii ani na drzewa ani na chwasty za to wyszło jakieś kakao i jajo kurzę. Szok.

  Tak więc spokojniejsza jestem, tym bardziej, że Tyska nie ma alergii na sierśc psa którego strasznie chce mieć w domku. Teraz będzie można sie zastanowić.

  p.s. czy IgE 11,3 i podyższone limfocyty (55,4 przy normie do 45) może pośrednio świadczyć o pasożycie glisty ludzkiej w organiźmie?

  #2040851

  klucha

  jezeli Ige calkowite jest podwyższone, a rozpoznanie kliniczne: testy skórne czy obecność swoistych IgE – dodatnie to bardziej podejrzewa się alergię.
  jeżeli jednak przy wysokim poziomie ige testy skórne sa ujemne czy nie ma swoistych ige to nalezy brać pod uwagę: pasożyty, zaburzenia odporności, zakażenia bakteryjne wirusowe.
  podwyższone limfocyty świadczą o zakażeniu wirusowym
  a wyniki to i tak najlepiej z lekarzem obgadać, bo nie raz wydaje się coś jest nie tak a lekarz mówi ze w normie 🙂 się jeszcze mieszczą

  najwazniejsze że w testach coś tam wyszło i wiecie na co zwracać uwagę 🙂

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close