pobieranie krwi W-wa

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #40284

  duska

  Gorąco polecam mamom z Warszawy, które muszą wykonać badania z krwi u maluszków przychodnię przyszpitalną Szpitala Św. Zofii na Żelaznej.

  Maluszkom pobierają krew pielęgniarki z oddziału noworodkowego, codziennie od 13-14. Są naprawdę fachowe i sympatyczne. Dzisiaj robiłam morfologię Emiśce i byłam zachwycona -pielęgniarka wkuła się bez problemu za pierwszym razem, dziecko spokojnie leżało na leżance a ona tylko przytrzymywała rączkę. Emiśka tylko pisnęła przy wkuciu, a potem już nie płakała. Super. Naprawdę warto zapłacić i nie stresować siebie ani dziecka.

  Duśka i Emila (09.10.2003)

  #527511

  Anonim

  Re: pobieranie krwi W-wa

  dobrze wiedzieć 🙂 dzięki

  [i]Ewa i Krzyś (14 mies.)  #527512

  wilk

  Re: pobieranie krwi W-wa

  Ja niestety nie byłam tak zachwycona.
  Po pierwsze dość długo czekaliśmy na pielęgniarkę, a gdy już przyszła chciała żeby okazać jej skierowanie na badanie krwi zdziwieni wytłumaczyliśmy że badanie robimy przecież prywatnie przez fundację, po długich tłumaczeniach po co robimy to badanie nie poinformowała nas skąd będzie pobierać krewkę , na moje zapytanie czy rozebrać córcię stwierdziła , że tak a w rezultacie krew zostałą pobrana oczywiście z rączki więc mogła nam spokojnie zaoszczędzić całych komplikacji z rozbieraniem do pampersa i ubieraniem zestresowanej córeczki , po drugie moja dzidzia, wcale nie beksa, strasznie ryczała – czyli musiało bardzo boleć ( szczepionki przechodzi dzielnie), po trzecie wreszcie zasugerowałno nam zrobienie dodatkowego badania, które jak stwierdziła później nasza pani pediatra było zupełnie nieprzydatne bowiem w wieku naszej córeczki z przyczyn czysto fizjologicznych oznaczenia poziomu tego składnika krwi nie wykonuje się ( wykwalifikowana pielęgniarka powinna przecież o tym wiedzieć).
  Długo by jeszcze się żalić.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close