poci się – niedobór wit.D3?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #16716

  malutka

  Od 2-3 tyg. obserwuję, że Bartkowi zdarza się mieć spocona główkę z tyłu, za uszkami i kark po jedzeniu lub od płaczu. Czy powinnam się tym niepokoić czy myślicie, że to dlatego, że się ociepliło?

  Iwona i Bartek 30.08.2002

  #240206

  asia27

  Re: poci się – niedobór wit.D3?

  A ile podajesz kropelek wit.D3? Ja podaję mojemu bąblowi 2 kropelki Vigantolu (podobno lepsza od zwykłej wit. D3 bo po otwarciu nie traci nic na zawartości) i od dawna już gdy je albo się upłacze to ma spoconą główkę ale to raczej spowodowane jest wysiłkiem. Szczególnie podczas karmienia butelką poci mu się główka ale to też dlatego że opiera główkę o moje przedramię. Ostatnio usłyszałam od lekarki, że przy niedoborze wit. D3 poci sie część potyliczna główki a nie cała głowa czy szyja. Także to chyba normalne że maluszek ma spoconą główkę.
  Gdybyś nadal była niepewna to skonsultuj to z pediatrą.
  Pozdrawiamy.


  Asia i Tomuś (30.07.02r.)  #240207

  Anonim

  Re: poci się – niedobór wit.D3?

  Krzysiowi też poci się głowka podczas jedzenia; ma też często spocone nóżki;
  ale konsultowałam to z pediatrą i to podobno normalne; dla dziecka jedzenie jest dużym wysiłkie, a poza tym robi się coraz cieplej \\pozdrawiam

  Ewa i Krzyś (5 miesięcy)

  #240208

  pluto

  Re: poci się – niedobór wit.D3?

  Możliwe, że to brak wit D…ja np notorycznie zapomianm jej dać synkowi…ale fakt faktem, że prawie rok temu, jak się urodził też się strasznie pocił….a wtedy dawałam Mu wot D……..także to może być od upałów…..teraz jak śpi to też ma całą mokrą główkę…………

  Julka kulka i Karolek, który właśnie zaczął 11 miesiąc!!!!!!!!!!

  #240209

  nikola15

  Re: poci się – niedobór wit.D3?

  Mojej córeczce też poci się główka -najczęściej przy jedzeniu,ale także stópki ma często mokre-lekarz zalecił zwiększyć wit D do 4 kropelek i przyjść za miesiąc na wizyte.
  pozdrawiamy;
  Dagmara i Oliwia ( 5,5 miesiąca)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close