początkowe krwawienia??

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #29424

  Anonim

  drogie przyszłe mamy napiszcie mi proszę czy jest możliwe od razu tzn. dzień , dwa dni po zapłodnieniu plamienie? Zdażyło się to mojej znajomej która stara się o dzidziusia jednak jest za wcześnie żeby stwierdzić ciąże? Czy którejś z Was się coś takiego zdarzyło? Prosze o odpowiedź? Pozdrawiam

  #388326

  gosik

  Re: początkowe krwawienia??

  Dzień lub dwa dni po zapłodnieniu nie jest możliwe krwawienie implantacyjne…..chyba że twoja znajoma źle obliczyła termin owulacji…takie krwawienia-plamienia w środku cyklu mogą świadczyć o problemach hormonalnych.

  GOSIA i Maleńki Majowy Cud  #388327

  ika

  Re: początkowe krwawienia??

  Dosyć czesto plamiłam podczas owulacji. Drobne plamienie przez jeden, dwa dni. Podobno wiele kobiet tak ma i nie jest to powód do zmartwień. Miałam równiez plamnienie implantacyjne. Trawało podobnie jeden – dwa dni, bardzo skąpe w jakieś 12 – 13 dni po owulacji.
  Mam nadzieję, że pomogłam
  Pozdrawim serdecznie

  ika z małym słoneczkiem marcowym

  #388328

  wizard111

  Re: początkowe krwawienia??

  Plamienia moga sie pojawic we wczesnych stadiach ciazy.
  Jak to sie mowi- mamy po dwa jajniki i dwa pracuja.krwawienia implantacyjne wystepuje pozniej.Kilka dni po zaplodnieniu komorka jajowa dopiero wedruje do rogu macicy by sie tam bezpiecznie zagniezdzic.Niektorzy mowia ze nawet do 10,11 dni po zaplodnieniu.Niektore kobiety plamia w okresie przypadajacym na pierwszy dzien nastepnego okresu.
  Wszystko moze byc jak zwykle gra hormonow.
  Na miejscu kolezanki zrobilabym kilka dodatkowych testow ciazowych.
  Pozdrawiam

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close