Pod okiem dziadka….

…moje dziecię ,,poprawiło” wygląd swojego ubranka tzn. pomazała flamastrami w piekne pionowe paseczki bluzeczkę i spodenki….oczywiście dziadek zeznał, że ,,to był moment”.
Ach, tylko zostawić ją z dziadkiem…
Dziewczyny, czy macie może jakiś środek, metodę na usunięcie tego ,,arcydzieła” ?…bo tak bardzo mi szkoda tej bluzeczki.


Viola i Oliwia (24.09.2002)

1 odpowiedzi na pytanie: Pod okiem dziadka….

monis Dodane ponad rok temu,

Re: Pod okiem dziadka….

Niestety nie mam dobrej rady na te, niewątpliwie fantastyczne “arcydzieła”. Może po prostu zostaw sobie bluzeczkę na pamiątkę.
Swoją drogą dzidkowie i babcie mają to do siebie, że takie rzeczy to nie są problemy. Fajnie, że dziecko bawi się dobrze a reszta to przecież zmartwienie rodziców a nie ich.

Monis i Igi (19-10-2002)

Znasz odpowiedź na pytanie: Pod okiem dziadka….?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Znieczulenie zęba
Witam serdecznie wszystkie mamuśki. Od dłuższego czasu czytam forum i wreszcie się zdecydowałam, żeby "zagadać":). Bardzo się cieszę, że jest takie miejsce gdzie można zasięgnąć porady i podzielić się swoimi
Czytaj dalej
Dla starających się
Do specjalistek od wykresików :)
Kochane, Powiedzcie jak to jest za temperaturą po owulacji kiedy nie dojdzie do zapłodnienia? Czy ona (tempka) spada czy utrzymuje się podwyższona do miesiączki? Czy jest podwyzszona tylko w przypadku zafasolkownia
Czytaj dalej