podgrzewacz

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #13544

  annah

  dziewczyny jak dlugo maksymalniemoze stac mleko w podgrzewaczu.Moj syn czasami sie rozmysla i ta flacha stoi sporo czasu ,niewiem czy mu to nie szkodzi.Uzywam mleka sztucznego .(mleko to jak zrobie musi stac 7 min zeby napecznialo-uzywam AR)
  A podgrzewacz ktory mam NUK-a niestety nie podgrzewa mi go w 5 minut(((

  Anna i Maximilianek

  Edited by AnnaH on 2003/03/10 11:49.

  #205697

  kas

  Re: podgrzewacz

  Mnie się zdarza po parę godzin (parę znaczy 2) i jest to moje mleko. Wydaje mi się, ze skoro w temperaturze pokojowej może stać 6 do 12 godzin (zależy od źródła informacji) to jak postoi 2 w podgrzewaczu to mu nic nie będzie. Pewnie Ci nie pomogłam, bo miałaś na myśli sztuczne mleko…
  Pozdrawiam

  Kaśka mama Zuzanki  #205698

  Anonim

  Re: podgrzewacz

  widac to zalezy od mleka; ja karmie malego bebilonem AR i na nim jest napoisane, ze „gotowe” nie powinno stac dluzej niz 10 min, tak wiec przygotowuje je bezposrednio przed jedzeniem, a reszte wylewam

  Ewa i Krzyś (3 miesiące!)
  http://www.mln.republika.pl

  #205699

  muka

  Re: podgrzewacz

  Widzę, że mamy podobne problemy. Moja Ada czasem w nocy zaczyna się mocno wiercić, stękać więc szybko lecę do kuchni po mleko, no i jak wracam to śpi jak aniołeczek. W takiej sytuacji zostawiam mleko w podgrzewaczu tak gdzieś do godziny. Wydaje mi się, że jeśli jest zrobione w czystej butelce, zamknięte to nie powinno nic się stać.
  Spróbój zrobić test i zobacz czy np po 1 godzinie mleko nie zmienia smaku, czy nie kwaśnieje. Ja tak sprawdzałam moje mleko tj. NAN1 HA.
  A jak wysypka Maxa? Czy już się wyjaśniło co to za paskuctwo? Może już przechodzi?
  Pozdrowienia
  Kasia i Ada (15.01.2003)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close