podkrążone oczka

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #50193

  dora

  Kasia ma od jakiegoś czasu strasznie podkrążone oczka (tak MI się przynajmniej wydaje). Zrobiłam jej badania krwi i moczu i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Co to może być? Naprawdę się niepokoję, bo wcześniej takich nie miała (nawet przy anemii). Błagam o jakieś pomysły. Co jeszcze można jej zbadać, żeby się uspokoić?

  DziuniaP+Kasia 14.02.03

  #645534

  lea

  Re: podkrążone oczka

  U nas lekarka twierdzi, ze to taka uroda dziecka. Mati ma czasami bardzo podkrążone oczy, a czasami nie… Czasami wydaje mi sie, ze w dniu, gdy mniej pil – to sie nasila. Ale czasami moje teorie sie nie potwierdzają…
  Od jakiego czasu macie ten problem? Czy oczka zawsze wyglądają tak samo, czy to sie czasami nasila?

  Lea i Mateuszek (14.03.03)  #645535

  dora

  Re: podkrążone oczka

  Od jakichś dwóch – trzech tygodni. Przynajmniej bardziej widoczne są te sińce od tego czasu. Nie wydaje mi się też, żeby były różnice wynikające z czynników zewnętrznych. Myślałam też o odwodnieniu, ale Kasia pije chyba sporo. Chociaż ja też mam podkrążone oczy (nieustannie, taka moja “uroda”), więc może odziedziczyła je po mnie. Tylko dlaczego miałoby to się ujawnić dopiero po 17 miesiącach?

  DziuniaP+Kasia 14.02.03

  #645536

  lea

  Re: podkrążone oczka

  Wiesz co… u nas to bylo kiedys, potem zaniklo i niedawno sie nasililo ponownie. Wiec moze rownie dobrze moze byc tak, ze tego nie bylo wcale i nagle sie pojawia, jak u Was.

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

  #645537

  pikpok

  Re: podkrążone oczka

  Olo nie wygląda jak rumiana buła , ma lekko podcienione oczka, ale lekarze zgodnie twierdzą, że taka jego uroda, zresztą “winowajcy” nie trzeba daleko szukać, bo ja przez całe życie też mam sińce pod oczami zupełnie bez powodu .

  Aga i Olo (11.01.2002)

  #645538

  dronka

  Re: podkrążone oczka

  Tak samo powiedziala mi nasza pediatre, ze “taka jej uroda” i tak jak u was, Karolina ma to po mnie.
  Jednak na ktores wizycie gdy przyjela nas inna lekarka, powiedziala ze to znak alergii, co tez po czesci by sie zgadzalo ba Karolinka ma lekka egzeme.
  I badz tu madry!

  Iwona i Karolinka (01.26.02)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close