podkrążone oczka

Kasia ma od jakiegoś czasu strasznie podkrążone oczka (tak MI się przynajmniej wydaje). Zrobiłam jej badania krwi i moczu i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Co to może być? Naprawdę się niepokoję, bo wcześniej takich nie miała (nawet przy anemii). Błagam o jakieś pomysły. Co jeszcze można jej zbadać, żeby się uspokoić?

DziuniaP+Kasia 14.02.03

5 odpowiedzi na pytanie: podkrążone oczka

lea Dodane ponad rok temu,

Re: podkrążone oczka

U nas lekarka twierdzi, ze to taka uroda dziecka. Mati ma czasami bardzo podkrążone oczy, a czasami nie… Czasami wydaje mi sie, ze w dniu, gdy mniej pil – to sie nasila. Ale czasami moje teorie sie nie potwierdzają…
Od jakiego czasu macie ten problem? Czy oczka zawsze wyglądają tak samo, czy to sie czasami nasila?

Lea i Mateuszek (14.03.03)

dora Dodane ponad rok temu,

Re: podkrążone oczka

Od jakichś dwóch – trzech tygodni. Przynajmniej bardziej widoczne są te sińce od tego czasu. Nie wydaje mi się też, żeby były różnice wynikające z czynników zewnętrznych. Myślałam też o odwodnieniu, ale Kasia pije chyba sporo. Chociaż ja też mam podkrążone oczy (nieustannie, taka moja “uroda”), więc może odziedziczyła je po mnie. Tylko dlaczego miałoby to się ujawnić dopiero po 17 miesiącach?

DziuniaP+Kasia 14.02.03

lea Dodane ponad rok temu,

Re: podkrążone oczka

Wiesz co… u nas to bylo kiedys, potem zaniklo i niedawno sie nasililo ponownie. Wiec moze rownie dobrze moze byc tak, ze tego nie bylo wcale i nagle sie pojawia, jak u Was.

Lea i Mateuszek (14.03.03)

pikpok Dodane ponad rok temu,

Re: podkrążone oczka

Olo nie wygląda jak rumiana buła , ma lekko podcienione oczka, ale lekarze zgodnie twierdzą, że taka jego uroda, zresztą “winowajcy” nie trzeba daleko szukać, bo ja przez całe życie też mam sińce pod oczami zupełnie bez powodu .

Aga i Olo (11.01.2002)

dronka Dodane ponad rok temu,

Re: podkrążone oczka

Tak samo powiedziala mi nasza pediatre, ze “taka jej uroda” i tak jak u was, Karolina ma to po mnie.
Jednak na ktores wizycie gdy przyjela nas inna lekarka, powiedziala ze to znak alergii, co tez po czesci by sie zgadzalo ba Karolinka ma lekka egzeme.
I badz tu madry!

Iwona i Karolinka (01.26.02)

Znasz odpowiedź na pytanie: podkrążone oczka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecam
Co na "nadużytą" nagłośnię?
Mój małżonek, na samczym spływie kajakowym, nadużył swojego gardziołka śpiewając, i teraz ledwo mówi :( Znacie może jakiś dobry syrop? [img]http://www.gklim.neostrada.pl/forum/mini_ala.gif[/img] Cait + Alka (15 stycznia 2003)
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
kto pozyczy na tydzien fotelik 0-13??
sprawa tyczy sie znajomych ktorzy przyjezdzaja do wwy i potrzebuja na tydzien (chyba od 8 sierpnia) najmniejszy fotelik samochodowy (dziecko ma pol roku)... wiem ze juz nie raz zdarzalo sie pomoc
Czytaj dalej