Pokrzywka ciążowa

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #11805

  magia

  Dziewczyny napiszcie jeśli też tak macie. Od czterech dni wieczorem pojawiają się na moich kolanach, łydkach a ostatniej nocy i udach czerwone plamy, które znikają nad ranem. Wygląda to jak pokrzywka, miejsca są zaczerwienione i swędzą. Najdziwniejsze jest to, że to to znika i rano nie ma. Co śmieszniejsze, za każdym razem jak w nocy wstaję do WC (dzisiaj dwa razy) to pokrzywka była w innych miejscach (najpierw na kolanie i łydce, a potem na udach). Nazwałam to sobie „wędrujące plamy”.Czy ja jestem jak kameleon?
  Podejrzewam, że mam właśnie ciążowe wykwity skórne. Przy takich okresach pojawiania się tych zmian na nogach nie będę mogła ich pokazać lekarzowi.

  Magia – kwietnióweczka

  #183794

  jane

  Re: Pokrzywka ciążowa

  Też to mam, z tym że nie wędruje, a ciągle jest, gdzie jest i swędzi okropnie. Najgorzej, że jest też na brzuszku i już nie wiem, czy mnie swędzi pokrzywka, czy skóra, bo się naciąga. Na razie odstawiłam oliwkę i czekam. Piję wapno, a ręce smaruję Fenistilem (bo tam jest najgorzej). Niestety nie wiem, co jeszcze można zrobić…

  Beata i Groszek (04.05.03)  #183795

  magia

  Re: Pokrzywka ciążowa

  Ja nic z tym nie robię, nie muszę bo na razie znika. Nie stosuję żadnych balsamów na nogi więc nie mam co odstawić. Będę czekać.

  Magia – kwietnióweczka

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close