Forum: Polecam

polecam kurs dla rodziców

Po ostatniej informacji w ogólnopolskich dziennikach (04.2011), o kobiecie, która
tylko dzięki radom policjanta, udzielanym przez telefon, uratowała swoje dziecko,
zastanawialiśmy się ilu rodziców wie jak przywrócić krążenie małemu dziecku? Ilu jest w stanie ułożyć dziecko w pozycji niezagrażającej jego życiu?
W walce o życie liczą się sekundy, a nie zawsze możemy skorzystać z fachowej pomocy dyspozytora pogotowia ratunkowego.
Przygotowany kurs dla rodziców w zakresie udzielania pierwszej pomocy dzieciom jest niewątpliwie dobrym przygotowaniem do zbliżających się wakacji, czasu urlopów, wyjazdów, a co za tym idzie dużej liczby potencjalnych zagrożeń, na które będą narażone dzieci.
Kurs prowadzą wykwalifikowani instruktorzy – lekarze, ratownicy medyczni, którzy uczą jak radzić sobie sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu dzieci, a przede wszystkim jak w tak trudnej sytuacji zachować zimną krew i zdrowy rozsądek.

Odbywają się również szkolenia dla samych dzieci, projekt ?Ratuj się kto może”. Przez zabawę maluchy uczą się jak wezwać pomoc, jak udzielić pierwszej pomocy.

Najbliższe szkolenie dla rodziców odbędzie się 28.05.2011 w Lublinie.

Więcej informacji na:

Tematy, których nie znalazłam w forum
Teraz ja o kciuki proszę.....
Nigdy nie zakładałam oficjalnego wątku z prośbą o kciuki...jakoś tak nie miałam śmiałości. Dziś jednak proszę Was wszystkie o kciuki,o zaciskanie z całych sił.... [B]Jutro o godz. 15:00[/B] moi chłopcy mają wizytę
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Pierwsza ciąża, III trymestr - fajne badanie:)
Będziesz pierwszy raz mamą? Jesteś w ostatnim trymestrze ciąży? Oddajemy głos kobietom oczekującym dziecka. Zapraszamy do udziału w badaniu psychologicznym ? prostym i przyjaznym, całkowicie anonimowym, prowadzonym przez Internet przez Wyższą
Czytaj dalej