polip

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #11245

  siarka

  Polip na szyjce macicy – oto mój problem. Coraz bardziej się martwię bo jestem w 9 tyg. ciąży. Czy to nie jest groźne ? Pomóżcie !!!

  #177122

  lea

  Re: polip

  A co na to lekarz? My chyba mniej niż on możemy pomóc 🙁 Ale podobno wiele tego typu problemów zanika własnie w czasie ciązy, tylko nie jestem pewna, czy także polipy, wiem natomiast o nadżerkach i torbielach.

  Lea i dzieciątko (11.03.03)  #177123

  kuleczka27

  Re: polip

  Niem martw się mnie to też spotkało mniej więcej w 8 tygodniu moja ginka poinformowała mnie o polipie.Ale podobno rzeczywiście zdarza się to dosyć czesto,są to tzw.polipy ciązowe,powstałe wskutek ciązy.Ponoć zostaną one wydalone te polipy z łożyskiem.Nie wolno podczas trwania ciązy nic z tym robić tzn.jakieś zabiegi operacyjne.Taki polip to podobna część łożyska.Najlepiej nie myśleć o tym,że coś tam masz i już.
  Pozdrawiam
  Monika termin:(19.06.03)

  #177124

  krotonik

  Re: polip

  cześć,
  u mnie lekarz też znalazł niwielki polip. Powiedział żeby się tym nie martwić a on będzie kontrolował przy każdej następnej wizycie.
  pozdrawiam
  Joanna (26.04.2003)

  #177125

  siarka

  Re: polip

  Kochane dziewczyny ! Bardzo wam dziękuję za słowa pocieszenia! Już się nie martwię! Pozdrawiam was i wasze kruszynki serdecznie . siarka

  #177126

  momal

  Ja do leczenia problemów z płodnością polecam kliniki niepłodności (sama przetestowałam sens chodzenia po różnych lekarzach) – ja leczyłam się w [ciach] w W-wie, tam w czwartki przyjmuje świetna endokrynolog. Zadzwoń do kliniki i zapytaj o termin – masz już wyniki więc będzie jakiś punkt wyjścia.

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close