POLISA – dla rodziców

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #62989

  jagoda

  Tak mnie jakos naszło a byłam zawsze straszną przeciwniczką, a teraz myślę że może powinniśmy z mężem się ubezpieczyć na wypadek jakiegoś nieszczęscia. Nie chodzi mi o dodatkową emeryturę raczej o jakieś zabezpieczenie dla Jagody w razie jakiegoś nieszczęścia.
  Pochwalcie się macie takie polisy i jeśli tak to możecie coś polecić?

  Basia i Jagódka 28.06.2003

  #800399

  Anonim

  Re: POLISA – dla rodziców

  My mamy ubezpieczenie właściwie taką umowę psagową w Nationale Nederlanden i płacimy co misiąc do ukończenia 18 lat Marti i Ona będzie potem tymi pieniążkami dysponować, gdyby coś się nam stało to Ubezpieczyciel będzie Jej wypłacał rentę


  Ewa i Martynka 24.09.2003  #800400

  asia80

  Re: POLISA – dla rodziców

  Ja troche sie zajmuje ubezpieczeniami i w ubezpieczenia posagowe nie wierze, ma to sens jak platm=nikiem sa np. dziadkowie lub masz nadmiar pieniazkow w domowym budzecie. Ale uwazam, ze my powinnismy byc ubezpieczeni na wypadek jakiegos nieszczescia. Ja mam juz od dawna ubezpieczenie w Commercialu, a meza ubezpieczylismy przedwczoraj. Do tego oboje mamy ubezpieczenie pracownicze typu P na dosc rozsadna sume ubezpieczenia. I ja jeszcze dodatkowo mam ubezpieczenie przy koncie bankowym.

  Asia i Oliwierek 14.01.2004

  #800401

  elzi

  Re: POLISA – dla rodziców

  Hej,
  Ja mam taką polisę i już mi się przydała. Otóż mam dodatkowe ubezpieczenie w Nationale Nederlanden i (nie mam pojęcia dlaczego) dokupiłam dodatkową opcję – polisę od poważnych zachorowań. Była płatna 17 PLN kwartalnie, zapłaciłam ją chyba 6 razy i poważnie zachorowałam, moja choroba była objęta polisą i dostałam kupę forsy.
  Ale poza tym i ja i mąż mamy dodatkowe polisy ja w NN on w Commercial Union dają nam poczucie bezpieczeństwa, że jakby coś to Michał będzie zabezpieczony finansowo.
  Pozdrawiam,

  Elzi i po prostu Michał 25.02.2003

  #800402

  aga1971

  Re: POLISA – dla rodziców

  Ja mam polise w Commercial Union. Jest ona dodatkowo wykupiona przy ubezpieczeniu emerytalnym. To ubezpieczenie emerytalne tez ma opcję na wypadek smierci i dziecko, jezeli są na nie zapisane pieniadze bedzie dostawać coś w rodzaju miesięcznej lub jednorazowej wypłaty.To co wykupiłam niedawno, to rodzaj tzw. „urazówki”, jakie są w zakładach pracy, czyli w zaleznosci od % uszczerbku na zdrowiu dostaje sie kasę, niezaleznie gdzie dojdzie do wypadku, czy uszczerbku. Ponadto wymienione sa choroby typu zawał, itp. Oczywiście jest równiez opcja na wypadek smierci, pobyt w szpitalu i inne. Z racji, że było ono jakby w „promocji” z racji ubezpieczenia emerytalnego płace około 18 zł na kwartał, wydaje mi się to całkiem rozsądnie. Nie wiem, czy ubezpieczenia takiego typu szukasz.
  Pozdrawiam
  Agnieszka

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close