półkolonie w Warszawie

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #122936

  stajnia-pociecha

  Zapraszamy na kolejną edycję WAKACJI W SIODLE – półkolonii w Stajni Pociecha w Warszawie

  W PROGRAMIE:
  [LIST]
  [*] codzienna nauka jazdy konnej na padokach lub w namiocie
  [*] grupowe wyjazdy w teren
  [*] zajęcia edukacyjne o koniach i jeździectwie
  [*] prawidłowe siodłanie
  [*] nauka odpowiedniego posługiwania się sprzętem jeździeckim i dbania o niego
  [*] bezpieczne karmienie i czyszczenie koni
  [*] gry i zabawy z końmi
  [*] wycieczka do ZOO
  [*] warsztaty plastyczne
  [*] warsztaty ekologiczne
  [*] mini-zawody konne
  [*] ognisko ze smakołykami
  [/LIST]

  #5789511

  bamtamtam

  Na gruponie widziałem ofertę półkolonii w sali zabaw spuki boo, splot artystyczny ma fajne – artystyczne, ale nie tlyko dla dziewczynek, znajomi pod warszawą w ogóle znaleźli rewelację – konie 500 zł za tydzień, no ale dla mieszkających w warszawie za daleko raczej wozić. My pierwszy tydzien korzytsalismy z lata w mieście. W weekend kino – bardzo fajne akcje są w cinema city, bo raz, że w lipcu i sierpniu kazdy bielt bierze udział w loterii, gdzie kazdy wygrywa (od popcornu po samochód), a dwa dla dzieciakow jest paszport filmowy, gdzie zbierają naklejki do kolejnych bajek.  #5789512

  bamtamtam

  Na gruponie widziałem ofertę półkolonii w sali zabaw spuki boo, splot artystyczny ma fajne – artystyczne, ale nie tlyko dla dziewczynek, znajomi pod warszawą w ogóle znaleźli rewelację – konie 500 zł za tydzień, no ale dla mieszkających w warszawie za daleko raczej wozić. My pierwszy tydzien korzytsalismy z lata w mieście. W weekend kino – bardzo fajne akcje są w cinema city, bo raz, że w lipcu i sierpniu kazdy bielt bierze udział w loterii, gdzie kazdy wygrywa (od popcornu po samochód), a dwa dla dzieciakow jest paszport filmowy, gdzie zbierają naklejki do kolejnych bajek.

  #5789513

  Anonim

  My korzystalismy z półkolonii w Wawie, ale to droga sprawa, tydzien okolo 450zl:( teraz Mloda u babci, wiec spokoj:)
  Bamtamtam, ja od kolezanki slyszalam o tej loterii w Cinema City, wygrala darmowy bilet do kina:) wiec jak L wroci zamierzam sie wybrac, ponoc kazdy los wygrywa. A o ten paszport dopytam w kasie, nie slyszalam.

  #5789514

  maczu

  Zamieszczone przez bamtamtam
  My pierwszy tydzien korzytsalismy z lata w mieście. W weekend kino – bardzo fajne akcje są w cinema city, bo raz, że w lipcu i sierpniu kazdy bielt bierze udział w loterii, gdzie kazdy wygrywa (od popcornu po samochód), a dwa dla dzieciakow jest paszport filmowy, gdzie zbierają naklejki do kolejnych bajek.

  W ostatnim miesiącu byliśmy 4 razy w kinie. 🙂 Pogoda nie sprzyjała, a do dłuższego urlopu jeszcze kawałek, więc co robić – chodzimy do kina i raz poszliśmy do ZOO. Jeszcze jeden film i zbierzemy komplet naklejek do tych „paszportów filmowych” a wtedy będzie nagroda – dzieci nie mogą się doczekać. 🙂

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close