pomoc dla chorego dziecka

właśnie otrzymałam mailem prośbę o pomoc dla chłopca chorego na cukrzycę

(mail przyszedł do mojej szkoły i dyrekcja rozesłała po pracownikach)

jesli któraś z Was chciałaby pomóc…prosze przeczytajcie:

—– Original Message —–
From: Żanetta Śmigielska
To: [email]szkola@glk.edu.pl[/email]
Sent: Monday, December 04, 2006 10:45 PM
Subject: Proszę o pomoc

Szanowni Państwo !

Jesteśmy rodzicami 9 – letniego chłopca chorego na zaawansowaną cukrzycę stopnia pierwszego , bez rokowań na jakiekolwiek wyzdrowienie. Aby nasz syn mógł w pełni uczestniczyć w codziennym życiu musimy dokonać zakupu pompy insulinowej której koszt zakupu znacznie przerasta nasze możliwości finansowe. Aby uchronić naszego syna przed zgryźliwymi docinkami ze strony rówieśników oraz ciągłego nakłuwania tych samych miejsc igłą, jak również zastosować się do zaleceń lekarza zmuszeni jesteśmy do zakupu tego urządzenia którego koszt wynosi ok. 14000 zł . Dlatego zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wpłatę chociaż by przysłowiowej złotówki, która będzie dla nas znaczyła bardzo wiele. Jest nam niezmiernie wstyd, że musimy zwracać się do Państwa o pomoc finansową, wiemy że każdemu jest ciężko, ale w obecnej sytuacji nie mamy wielkiego wyboru. Prosiliśmy o wsparcie finansowe różnego rodzaju fundacje jak również instytucje charytatywne lecz jednak istnieje znikomy procent szans na pomoc z ich strony.

Dlatego jeszcze raz zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc finansową i serdecznie dziękujemy w imieniu naszym jak i naszego syna Damiana za choćby najmniejszą wpłatę.

Wszelkich informacji o stanie zdrowia naszego syna możecie się Państwo dowiedzieć pod numerem telefonu : 503 – 071 – 119

Jakąkolwiek pomoc finansową prosimy kierować na numer konta :

BANK BPH SA nr konta : 07106000760000307000317823

Z dopiskiem : POMPA DLA DAMIANA

Aby udokumentować chorobę naszego syna, oraz aby Państwo nie pomyśleli że jesteśmy oszustami umieściliśmy na stronie internetowej pełną dokumentację medyczną, poniżej zamieszczamy link do strony internetowej poświęconej naszemu synowi.

Dane teleadresowe:

Żanetta Sławomir Śmigielscy

ul. Ciesielska 17

Łódź 91-308

Więcej szczegółów również na stronie

Weronka, Krzyś i Milenka

Nasze zdjęcia
chudziak i bułeczka:)
chudziak i bułeczka, czyli moje dziecki kochane, ZDROWE!!!!! i jak widać Zosia poszpitalnie całkiem w dobrej formie:) [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/miko1.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/miko2.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/miko3.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/miko4.jpg[/img] [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/miko5.jpg[/img] Effcia i dzieciaki [img]http://i97.photobucket.com/albums/l228/ewaslaw/podpis-1.jpg[/img]
Czytaj dalej