POMOCY!!!

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #89993

  nerinka

  Jeszcze raz napiszę o mojej ostatniej wizycie ale dziś w nowym świetle kiedy odebrałam nowe wyniki.

  Wyobraźcie sobie że nowa pani doktor na pierwszej wizycie powiedziała mi co jest grane na podstawie starych badań i obecnych: uwaga!!!
  cierpię na hiperprolaktynemię, mam obniżoną rezerwę jajnikową i że prawdopodobnie mam PCO :-0 !!!

  Dla potwierdzenia tej tezy zleciła badanie usg podczas miesiączni w kierunku pco, tzn lekarz ma liczyć pecherzyki. Zrobiłam i wyszło że mam na obu jajnikach małe pęcherzyki w liczbie 5-7 ale nie wiem czy to świadczy o policystycznych jajnikach?
  Ponadto zbadałam jeszcze kilka hormonów i wyszło że mam za niską insulinę, wynik 2,08 (prawidłowo jest od 6-27). Dziewczyny co to znaczy??? Co to za choroba?
  Napiszcie mi coś o tym, proszę…

  Mam umówioną wizytę z końcem tego tygodnia ale ja nie wytrzymam do tego czasu, bardzo się martwię że coś jest nie tak, że nic nie wiem o tej niskiej insulinie…pomóżcie przetrwać do wizyty !!!

  #1491903

  aqq

  Re: POMOCY!!!

  Na insulinie nie znam sie zupelnie ,ale zajrzyj do Vademecum Gablysi ,moze tam cos znajdziesz !

  4IUI 4:0
  IVF => październik  #1491904

  samanta

  Re: POMOCY!!!

  Nerina czegoś nie rozumiem ??? Jak rezerwa jajnikowa to nie pco albo jedno albo drugie (chyba że ja czegoś nie wiem jeszcze 😀 )

  #1491905

  nerinka

  Re: POMOCY!!!

  Myślisz że ja coś z tego rozumiem? Pani doktor uważa że mogę mieć pco ponieważ moje dolegliwości i badania na to wskazują. A wyniki hormonów łatwo samemu nawet odczytać że wyczerpuje się rezerwa jajnikowa (sama wydedukowałam sobie na podstawie vademecum Gablysi). Nie wiem czy jedno wyklucza drugie, tzn albo pco albo wyczerpująca się rezerwa? Nigdzie tego nie znalazłam, takiej zależności. Ale po tu jesteśmy prawda, żeby wymieniać się opiniami, doświadczeniami. Każda informacja jest na wagę złota 🙂
  Jak znam życie to przypałętały się do mnie wszelkie możliwe choróbska i jeszcze skumulowały! Kurka zawsze mam pod górkę!!!

  #1491906

  nerinka

  Re: POMOCY!!!

  Oj Aqq szukałam tam na vademecum ale nie ma nic o obniżonej insulinie, tam tylko jest opisane kiedy ma się podwyższoną. Zwariować można już od tego!

  #1491907

  kaja26

  Re: POMOCY!!!

  wiem ze przy pcos jest coś z insulina ,ale co………?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close