Pomocy!!!

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #29867

  anulkas

  Czy któraś z Was, kochane Mamuśki zna dobrego urologa w W-wie?
  Mój Jaś boryka się z bakterią e. coli w moczu od 8 doby życia. Był w szpitalu dostawał dożylnie augumentin, później furagin i zinnat. Po zinnacie przez kilka dni było dobrze i później znowu wróciła cholerna bakteria w stężeniu 10 do 5. Przez tą bakterie jest on troszeczkęmarudny, mniej je… Proszę o pomoc.

  AnulkaS i Jaś 30 lipca 2003

  #394239

  Anonim

  Re: Pomocy!!!

  Witaj 🙂
  Urologa ?Ale dlaczego?Czy to chodzi o dziecko?Wiesz co coś Ci napisze ale nie bierze ze mnie przykładu bo nie wiem jak jest w Twoim przypadku i nie chciałabym mieć na sumieniu ,że coś Ci namieszałam.
  Moja 3.5 miesięczna córka miała bakterie e-coli w moczu od 4-5 tygodnia życia lekarze mnie załamali było ich aż 50.000 / ml możesz poczytać o tym w moich postach…Karolina otrzymywała antybiotyk za antybiotykiem dostała ich aż cztery cześć takich jak u Was….po każdorazowym skończeniu robiłam jej kontrolne wyniki gdzie ilościowo nic się nie zmieniło i za każdym razem było tak samo a dodatkowo bakterie stawały się coraz bardziej odporne na antybiotyki .Uwierz mi załamałam się zdecydowałam się na wizytę prywatną u innego lekarza-w innym mieście…Wiesz co powiuedział?
  Powiedział mi,że w przypadku mojego dziecka chorobą jest wmawianie dziecku choroby,że nie leczy się bakterii w moczu,że wszystko samo minie,,że dziecko jest juz tak zatrute ,…byłam załamana jeszcze bardziej,miałam taki mętlik w głowie ze nie wiedziałam co zrobić i kogo słuchać ale zaryzykowałam.Odstawiłam wszystkie leki i obserwowałam dziecko przez jakiś tydzień dwa po czym zrobiłam jej ponowne badanie moczu.Okazało się ,że z 50.000 został tylko 1.000…..Jesli słuchałabym lekarza dawałabym pewnie 5,6,7 antybiotyk i wykończyłabym własne dziecko….nie wiem co masz zrobić ale przemyśl to co napisałam.Napisz mi czy coś się dzieje z dzieckiem czy ma jakies inne objawy?
  zdrowka i pozdrawiam

  Kasia i Karolinka ( 2.07.2003 r.)  #394240

  lea

  Re: Pomocy!!!

  Słuchaj, a może to zostaje pod nalpetkiem, jesli sie w pełni nie odciaga?nie znam sie na tym, strzelam… ale wydaje mi sie ze ktos pisal cos takiego kiedys….

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close