Pomocy!!! Ból piersi

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #49069

  karioka

  Dziewczzyny pomóżcie!
  Mam wrażenie, że mnie wczoraj na spacerze przewiało. Zaczęło padać, a ja nie miałam kurtki, tylko bluzkę z krótkim rękawem no i doigrałam się. Teraz boli mnie pół prawej piersi. Nie mam zastoju, bo nie ma żadnych grudek, pierś jest miękka i gdy próbowałam tą pierś masować w czasie gorącego prysznicu, mleko wyciekało po kropelce. Pierś boli przy naciskaniu i przy pewnych ruchach prawą ręką.
  Moja położna ostrzegała mnie przed przewianiem piersi, kazała nosić albo bluzkę i kurtkę albo zamiast kurtki pod bluzką pieluchę na piersiach. Oczywiście nie posłuchałam, bo jak ja będę wyglądać z taką pieluchą … no i mam za swoje 🙁
  Co robiC aby złagodzić ból? Małego oczywiście przystawiam, boję się tylko, żeby jakieś choróbsko do mnie się nie przyczepiło.
  Pozdrawiamy,

  Karina z Dominikiem (6.05.2004)

  #632416

  kulki

  Re: Pomocy!!! Ból piersi

  Przystawiać, masować, rozgrzewać. Nie martw się – powinno szybko przejść .

  Kinga i Łucyjka (03.02.2004)  #632417

  karioka

  Re: Pomocy!!! Ból piersi

  Dzięki!!!
  Zastosowałam się do Twojej rady i po dwóch dniach wszystko wróciło do normy.
  Pozdrawiamy,

  Karina z Dominikiem (6.05.2004)

  #632418

  gosia

  Re: Pomocy!!! Ból piersi

  Gdy mój mały miał kilka dni budził się o 5 rano, a ja miałam w zwyczaju pranie pieluch i wieszałam je na balkonie. I też pewnego dnia zawiało mnie na tym balkonie.
  Ból był niesamowity, mleko leciało po nacisnięciu piersi i to tylko kropelka. Masowałam pieś i przystawiałam do niej małego. Mały ssał a ja wyłam z bólu, ale pomogło. Obyło się bez wizyty u lekarza.

  Gosia i Artek

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close