pomóżcie!!! implantacja, test, @

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #39333

  gab81

  Test ciążowy wykrywa hormon HCG, który wytwarza organizm w trakcie (po) implantacji… czasem pojawia się krwawienie, które przypomina @, ono występuję w trakcie implantacji czy po???
  zrobiłam test w przeddzień @, negatywny, następnego dnia przyszła @. nieco dziwna. piersi bolą NADAL A JUŻ 10 DC, brzuch napięty, mdłości i tylko bym piła, wiem, że nie powinnam robić sobie nadziei, ale może zrobić jeszcze raz test, co o tym myślicie??? logika nakazuje pytać, czy skoro zapłodnienie mogło nastąpić w 12 dc, test zrobiłam w 26 dc, to bylo juz dawno po implantacji czy wlasnie moglam byc w trakcie??? pomóżcie… pozdrowienia dla wszystkich równie zagubionych i dla ekspertek za cierpliwość do nowicjuszek

  #514720

  irulcia

  Re: pomóżcie!!! implantacja, test, @

  skoro @ byla dziwna rozumiem ze skapa? piersi bola i brzuch napiety to pewne ze rob test 🙂 a moze lepiej z krwi ?
  powodzenia 🙂

  tempki Irulci  #514721

  margaretka

  Re: pomóżcie!!! implantacja, test, @

  Witaj!
  Jeśli w 12dc mogło mieć miejsce zapłodnienie, to 26 dc raczej było już po implantacji, która odbywa się od 4 do 7 dnia po zapłodnieniu – tyle czasu dzielaca sie juz komorka jajowa spedza w drodze do macicy.
  Ale to, ze miesiaczka sie pojawila, nie oznacza w 100%, ze nie jestes w ciazy. Czasem sie zdarzaja miesiaczki w czasie ciazy – czasem nawet do 3 – 4 miesiaca. Skoro czujesz się dziwnie, to powtórz test. Teraz juz powinien pokazać pozytywny wynik jeśli faktycznie jesteś w ciąży.
  Trzymam kciuki za powodzenie.

  Margaretka
  GG 1754879

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close