Pomysł na przedszole

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #34143

  Anonim

  Matki Polki !
  Wpadł mi do głowy pomysł na założenie PRZEDSZOLA MARZEŃ ! Ja żyję tym pomysłem ! Nie chcę wracać do poprzedniej pracy ! Napiszcie proszę jak sobie takie przedszole wyobrażacie ! Wszystko co wam wpadnie do głowy ! Z góry dziękuję za nawet najbardziej szalone pomysły !!!!!!!!!!!!!!

  Dziewczyny! Liczę na Was!

  Matka Polk(i)

  #447979

  pam-24

  Re: Pomysł na przedszole

  Wiesz ja tez o tym myślę…jest tyle „zamkniętych” osiedli, rodzice pracują…chodzą do sklepów itp…myslałam by otworzyc takie przedszkole-przechowalnie (sorry za porównanie) Zawsze wtedy kiedy rodzice by chcieli mogliby zostawiac dzieciaki w takim orzedszkolu a nie tlko od 8-16. Bo po pracy tez czasem trzeba pojechac , cos załatwić, z kimś sie spotkać, jakis jubelek itp. To może nie takie typowe przedszkole ale mnie akurat takie chodzi po głowie… takie przedszkole-pogotowie 24h na dobę. Ciekawa jestem co Wy o tym myslicie…?

  Pam & Karolcia
  spóźnia sie ….!! (7-12-03)
  3800gr, i ponoć długa……  #447980

  madziara123

  Re: Pomysł na przedszole

  Moim skromnym zdaniem przedszkole marzeń nie powinno do niczego zmuszać. Dzieci powinny rozwijać swoje zainteresowania i robić to co lubią i potrafią najlepiej.Pozatym powinno być tak zorganizowane aby jedna przedszkolanka miała pod swoją opieką jak najmnieszą liczbę dzieci. Na koniec przedszkola marzeń nie powiinny zwalać z nóg rodziców ceną. Bo przecież każdy by chciał dla dzieciątka jak najlepiej. Pozdrawiam Magda

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close