POPROSZE O TROCHE INFORMJACJI

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #52508

  aneczka23

  PRZEPRASZAM ZE SIE NIE ODZYWALAM ALE BYLAM NA URLOPIE Z MOJEGO DZIDZI W TYM MIESIACU NIC Z TEGO ALE TO DLUGA HISTORIA PRAWIE SIE UDALO ALE TO BYLO SAMOISTNE PORONIENIE POWIEDZCIE MI CZY W TYM PRZYPADKU MUSI ZAWSZE NASTEPOWAC ZABIEG, ALE TERAZ WSZYSTKO JEST OK OKRES BYL 9 ZACZELISMY STARANIA 13 I TAK 15,18,20,22,24 I NA WIECEJ NIE MIELISMY SILY SLUZ NAJBARDZIEJ PLODNY BYL 25 I TAKI JESCCZE POMIESZANY POJAWIAL SIE WCZORAJ DZISIAJ JUZ JEST BIALY ALE NIUE LEPKI TYLKO WODNITY POWIEDZCIE MI KIEDY U MNIE NASTAPILA OULACJA BO Z ROZNYCH ZRODEL ROZNIE WYNIKA NI JUZ ZGUPIALAM DZIEN PO WYSTEPOWANIU SLUZU CZY W JEGO WYSTEPOWANIU CZY MAMY PROBOWAC JESCZE DZIS CZY JUZ NIE WARTO MOJE CYKL TRWAJA SREDNIO 30 DNI

  #673772

  Anonim

  Re: POPROSZE O TROCHE INFORMJACJI

  Witaj,
  jeśli chodzi o samoistne poronienie…przy pierwszej ciązy miałam zabieg w 3 tygodniu. Za drugim razem nie miałąm zabiegu – poroniłam samoistnie ok tydzień po ostatniej miesiączce – lekarz zdecydował, że zabieg nie jest konieczny.

  Co do śluzu to ci nie pomogę – bo sama się już w tym gubię – ale zaraz bardziej doświadczone dziewczyny Ci pomogą 🙂

  Pozdrawiam
  Marzena i Kubuś (3,5) oraz…
  moje tempki  #673773

  miyu

  Re: POPROSZE O TROCHE INFORMJACJI

  Aniu Twój organizm jest mądrzejszy niż wszystkie źródła razem wzięte 😉 Jeśli masz płodny śluz (przezroczysty ciągliwy lub wodnisty) to sygnał “do roboty” jeśli śluz zmienia się na niepłodny (matowy o różnej konsystencji) to oznacza “przerwa w robocie” 😉 – przy niepłodnym śluzie szanse na powodzenie są dużo mniejsze ponieważ taki śluz nie przepuszcza plemników. Ostatni dzień płodnego śluzu jest dniem owulacji. Bardzo pomocne przy wyznaczaniu owulacji jest mierzenie temperatury i stosowanie testów owulacyjnych – polecam. U Ciebie owulacja powinna wypadać na 10-16 dni przed kolejną @.
  Ale czy masz sobie dać już spokój to ja Ci nie powiem 😉 U mnie wg ginki a z niezrozumiałych dla mnie powodów do zapłodnienia doszło 5 dni po terminie który ja uznałam za datę owulacji (wg pomiaru temperatury i testów owulacyjnych). Do tej pory tego nie rozumiem ale cieszę sie że jakimś cudem się udało:-)
  Pozdrawiam i życzę owocnych starań 🙂

  Miyu i ….

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close