poradzcie!!!

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #38601

  ali21

  dziewczyny podoba mi sie niezmiernie to imię! ale wszyscy nam mowia, ze teraz co druga ma na imie Julia! Tak mi smutno bo naprawde mi sie podoba to imie! prosze o wszelkie opinie na temat imienia i czy znacie jakies Julki?? Jakie sa?

  #504248

  kama-z

  Re: poradzcie!!!

  Faktycznie Julek, szczególnie tych małych namnożylo się w moim otoczeniu ostatnio sporo. Zresztą na ulicach i w gazetach z dziecmi też jest ich niemało 🙁 Tak to już jest że co jakis czas przychodzi moda na określone imiona i jest ich wtedy baardzo dużo.
  Jednak jeżeli naprawdę imię sie Wam bardzo podoba to przecież nic nie stoi na przeszkodzie żeby tak nazwac córeczkę, jednak trzeba się liczyć z tym że w grupie, klasie itd może być więcej niż jedna Julia.

  Kama i kamyk (23.02.04)  #504249

  aborka

  Re: poradzcie!!!

  teraz są 3 takie imona Julia, Zuzanna i Zosia. no i Ola. tak nazywają sie wszystkie nowo narodzone dziweczynki znajomych i jak byłam na chrzcie to tez takie imona sie powtarzały. Ale ja bym sie nie przejmowałą. Ja mam synka Bartka (tez popularne) i jest Bartek Bartosik. tak wymysliliśmy i juz

  AniaB i Bartus 13-12-2003

  #504250

  Anonim

  Re: poradzcie!!!

  Nie przejmuj sie opiniami i popularnoscia!
  Ja tez corce dam na imie Julia – nawet jesli w klasie bedzie 15-sta dziewczynka o tym imieniu:-)

  #504251

  alak

  Znam Julkę-ma prawie 3 latka

  Ja mam na bierzmowanie Julia 🙂
  ale uważam, że wszystkie Julki są pogodne i gaduły okropne, modniara z niej, że hej! A niestety tupie nóżką kiedy coś chce i lubi byc w centrum zainteresowania. Wiesz – wszystko też zależy od wychowania!
  Pozdrawiamy

  Alicja,Maja (09.09.03)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close