Poradźcie: Co dla 1,5 rocznej dziewczynki na prezent?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #106202

  mloda

  Myślę już pod kątem Gwiazdki. Mam kilka inspiracji, ale ich nigdy za dużo. Chodzi mi o jakieś fajne zabawki na wiek ok 2 lat dla dziewczynki. Proszę o pomoc w tej sprawie.

  Tu znalazłam kilka fajnych pomysłów na prezent dla 2-latki >>, ale chętnie dowiem się, co u Was się sprawdziło!

  #3948245

  dorthe81

  też mam córcie w tym wieku i też zastanawiałam sie już nad prezentem pod kontem gwiazdki i chyba zdecyduję się na: Stoliczek dobrych manier Fisher Price >>

  Muszę przyznać jednak, że żeby wybrać prezent dla dziewczynki (1,5) roku, trzeba się nieźle nagimnastykować.  #3948246

  Anonim

  To wszystko zalezy od dziecka- jeśli jest bardzo ruchliwe ten stoliczek będzie na 3 min zabawy. Moja ma rok i 3 mce a bawi się chętnie little people . Ale ona z tych co godzinami może siedzieć na dywanie i bawić się jedną rzeczą. POdkrada też starszej pet shopy i barbie :Wow!: – oczywiście tych nie polecam 😉

  #3948247

  dorthe81

  zonia30 a własnie sie z tobą nie zgodzę co do stoliczka moja półtoraroczna dziewczynka właśnie jest bardzo ruchliwa i nie usiedzi nawet 5 min, a przy tym stoliczku musze powiedziec ze sie zabawi. Stoliczek ma funkcje zapraszania do zabawy, jeżeli odejdziesz i nie dotkniesz żadnego klawisza funkcyjnego to zapalają sie światełka włącza sie muzyka i dziecko zostaje zapraszane głosem lektora do zabawy – na moją małą to naprawdę działa 😉 Taki stoliczek mają u nas sąsiedzi i widzę ze moja Wiki chętnie sie nim bawi, aż dziwne bo każda zabawka u niej jest na 5 min, tak więc myśle o zakupie go na gwiazdkę:)

  #3948248

  Anonim

  Zamieszczone przez dorthe81
  zonia30 a własnie sie z tobą nie zgodzę co do stoliczka moja mała własnie jest bardzo ruchliwa nie usiedzi nawet 5 min, a przy tym stoliczku musze powiedziec ze sie zabawi. Stoliczek ma funkcje zapraszania do zabawy , jeżeli odejdziesz i nie dotkniesz żadnego klawisza funkcyjnego to zapalają sie światełka włącza sie muzyka i dziecko zostaje zapraszane głosem lektora do zabawy – na moją małą to naprawdę działa 😉 Taki stoliczek mają u nas sąsiedzi i widzę ze moja Wiki chętnie sie nim bawi , aż dziwne bo każda zabawka u niej jest na 5 min ,tak wiec myśle o zakupie go na gwiazdkę:)

  jasne, tak jak napisałam każde dziecko jest inne. Ja mam już starsze dziecko ktore miało taki stolik i był używany dosłownie pół roku a potem tylko zawalał miejsce. A z zabawkami sąsiadów zawsze tak jest że cudze są najfajniejsze. Dlatego lubimy chodzić z małą do sąsiada :Cwaniak: a co drugi dzień sąsiad wpada do nas . Mam nadzieje że Twoje dziecie będzie zadowolone z prezentu od mikołaja. Ja jeszcze nie wymysliłam co swoim kupię.

  #3948249

  mama1234

  Moja 1,5 roczna Kasia uwielbia drewniane układanki >>. Mała po kilku razach sama zapamiętuje jak mają być ułożone poszczególne elementy – wiadomo są to np. 4 czy 5 elementów, ale jak na takie małe dziecko to i tak duże osiągnięcie Uważam, że właśnie jak najszybciej powinno się rozwijać pamięć i logiczne myślenie u dzieci. Układanki bardzo temu służą.

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close