Poradzcie mi jaki wybrac szpital w Białymstoku??

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #52547

  tazmanka

  Jestem z Białegostoku i daleko jest mi jeszcze do porodu, ale juz się zastanawiam jaki szpital lub klinike wybrac , więc jesli jest ktos z tego miasta to niech mi podpowie:)
  Pozdrawiam
  Aga i …dzidzia

  #674209

  mala-wiedzma

  Re: Poradzcie mi jaki wybrac szpital w Białymstoku??

  jak szpital to na Warszawskiej , był remont niedwano 🙂
  sale są 2 -osobowe z prysznice itd itp
  ja byłam przed remontem a i tak wspominam miło , a nikomu nie płaciłam
  a co do kliniki to nie wiem
  ale na tym podforum był juz pare postów o Białymstoku , także jak poszukasz to znajdziesz co trzeba 🙂

  Kaśka 252m + Synuś 7m  #674210

  eris

  Re: Poradzcie mi jaki wybrac szpital w Białymstoku

  Rodziłam na Warszawskiej-zastrzeżenia miałabym tylko do warunków-łazienki, ubikacja, sale. Ale teraz jest wszystko wyremontowane-sale 2 osobowe z łazienkami. Polecam. Oczywiście jeśli Cię stać to są 2 kliniki-Parkowa i Zamenhoffa-obie maja podpisana umowę z NFZ więc nie jest tak drogo.


  Marta i Mateusz 26.10.2003

  #674211

  montgomery

  Re: Poradzcie mi jaki wybrac szpital w Białymstoku??

  Ja rodziłam w klinice na Parkowej. Pełny profesjonalizm, doskonała opieka, czysto. PIelęgniarki zajmują się cały czas dziećmi, przewijaja, pomagają w karmieniu co jest istotnt bo po porodzie czujesz się osłąbiona i obolała. I są bardzo miłe. żeby tam rodzić musisz pójść tam na wizytę do lekarza na miesiąc przed porodem i umówić się. Wizyta kosztuje 50 zł. Polecam Ci dr. Pieciukiewicza. Był przy miom porodzie a oprócz niego położna (super), dwoje pediatrów i anestezjolog (miałam znieczulenie zewnątrzoponowe). Rodziłam w znieczuleniu i naprawdę bardzo mi to pomogło. Poród naturalny kosztował w tedy (w czerwcu) 500zł a cesarka 800zł. Teraz podobno podrożało. Zadzwoń i zapytaj 732-20-22, 732-41-62. Życzę Ci powodzenia.
  Ps. Podobno na Warszawskiej są już dobre warunki. Zorientuj sie tylko czy nie czeba dopłacać dodatkowo jak np. za znieczulenie w PSK 500zł.

  #674212

  usianka

  Re: Poradzcie mi jaki wybrac szpital w Białymstoku??

  Milunia przyszła na świat na Zamenhoffa (cc). Klinika nam odpowiadała. Było bardzo fajnie. Znajoma rodziła tam w lutym (a wiec była juz umowa z NFZ) i była również zadowolna (rodziła naturalnie, ale drugie dziecko). Jednak wydaje mi sie, ze do porodu naturalnego bezpieczniej jest wybrac szpital (ale to tylko moje zdanie – inni mogą sie nie zgodzic) i dlatego gdybym teraz miała rodzic naturalnie, to pewnie wybrałabym Warszawską. Po remoncie tamtejszego oddziału poporodowego chyba nie ma co sie zastanawiać. pozdrawiamy i życzymy powodzenia

  Usianka i Emilka (4.XI.2003)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close