Poranne bóle brzucha

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #77809

  bedemialadzidzie

  Konczy się mój 12 tydzień i od pewnego czasu, gdy sie rano budze strasznie boli mnie cały brzuch. Podejrzewam, że to z głodu, ale nie jestem pewna. Czy któras z Was też to ma lub miała? Z góry dziekuje za odpowiedź.

  #1042700

  Anonim

  Re: Poranne bóle brzucha

  Nie przypominam sobie, żebym coś takiego miała. Poza tym chyba można odróżnić bóle żołądka (jest znacznie wyżej) od podbrzusza… A jak zjesz, to ból przechodzi?

  [i]Asia, Julia 3.5l i  #1042701

  bedemialadzidzie

  do Ajax

  Dziś musiałam troche poczekać by po śniadaniu brzuch przestał mnie boleć . Rano mnie dość mocno bolał, wiec mnie to zmartwiło. Po rozmowie z mężem doszliśmy do wniosku, że gdy będę wstawała na siusiu 🙂 tak jak zawsze o 5.00 rano to zjem jogurt. Bo dziś o 5.00 mnie nie bolał jeszcze. Mam nadzieje, że to pomoże i że to nic grożnego. To nie jest żołądek tylko cały brzuch. Szczerze mówiąc mam nadzieję, że to z głodu. Naszczęście we wtorek byłam u ginekologa i widziałam jak sie mój bobas rusza, wiec jestem w miarę spokojna.

  #1042702

  andullaf

  Re: Poranne bóle brzucha

  Witaj. Mam ten sam problem co ty. Zawsze rano boli mnie brzuch „tak jak do miesiączki” mija 9 tydz, ale lekarz mój mnie uspokoił i przepisał leki które te bóle zmniejszą. Stwierdził iż przyczyną ich jest rośnięcie płodu a za tym idzie „rozpychanie” organów wewnętrznych. Ten lek jest bezrecepty „buscopan”. Porozmawiaj ze swoim lekarzem może powinnać rać ten lek. Jest całkowicie bezpieczny. Ja mam za soba 2 poronienia. Trzecią ciążę poprowadził mój obecny lekarz gin. i zakończyła się porodem zdrowej córeczki. Teraz jestem 4raz w ciąży i ufam swojemu gin. że jej finał będzie szczęśliwy mimo moich bóli brzucha. pozdrawiam Anka 🙂

  #1042703

  bedemialadzidzie

  Do andullaf

  Dziekuję Ci bardzo, nawet nie wiesz jak mi pomoglo to co napisalaś. Dziś mnie brzuch lekko bolał. Ale dobrze wiedzieć, że wszystko jest wpożądku. Życzę Ci Aniu by Twoja dzidzia dobrze sie rozwijała. I byśmy nie miały juz tych porannych buli 🙂

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close