Poranny kaszel

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #90881

  asia-w

  Co rano Mati pokasłuje i ma chrypkę, która po około 10-15 minutach przechodzi. Wcześniej kaszlał tak rano, wieczorem i w ciągu dnia. Bierze Zyrtek i Singular cały czas, dodatkowo miał pryskane gardło Orofarem, brał też leki robione zapisane przez alergologa. Gardło niby lekko czerwone czasem wcale. A kaszel jest. Ma ktoś jakiś pomysł? Robiliśmy testy (już 2 razy) i co ciekawe nic nie wyszło, a skóra jak tarka.
  Asia i Mati (7.05.2002)

  #1630958

  klucha

  kaszel to bardziej krtaniowy czy oskrzelowy
  wymazy, rtg  #1630959

  agan

  Z tego co wiem, to testy robi się czasami kilka, i w końcu pewnie coś się znajdzie. Dla mnie najgorsze jest to, że też nie wiem na co mój synek jest uczulony, w testach też nic nie wyszło, a kaszle non stop. Wymazy zrobionem, inne badania też, ale będziemy robić dalej i zobaczymy. Życzę powodzenia !!!

  #1630960

  elzbieta

  Mój miał to samo. Kaszel rano i to ostry. Miał Cleratine, potem Zyrtek i nic, ale odkąd ma rano Aeriusa i wdycha przez tubę Flixotide jest duża poprawa.
  Pozdr.

  #1630961

  asia-w

  Wydaje mi się, że raczej oskrzelowy.

  #1630962

  klucha

  Asiu testy skórne, kiedy robiliście ostatni raz, zapewne skórne?
  a z krwi próbowaliście? wiem że lekarze tak duże dzieci nie chętnie posyłają na takie testy, bo drogie są 🙁  #1630963

  asia-w

  Testy skórne robiliśmy w sierpniu i to bardzo dużo różnych. Nie wyszło nic. Testy z krwi 2 lata temu – też nie wyszło nic.

  #1630964

  klucha

  🙁 ja to przynajmniej wiem dlaczego moja kaszle – w końcu – testy potwierdziły moje dotychczasowe obserwacje.
  A lekarze co mówią?? byłaś u jakiegoś specjalisty?

  #1630965

  asia-w

  Cały czas jestesmy pod opieką alergologa. Aktualnie kaszel zmienił się na baaardzo mokry i gardło czyste, oskrzela też. Lekarka zasugerowała wirusówkę. Ręce mi opadają 🙁
  Asia i Mati (7.05.2002)

  #1630966

  klucha

  to od kiedy on tak kaszle?
  u nas jest tak Zuza w czasie jej alergenów reaguje dolnymi drogami oddechowymi (suchy kaszel) oraz górnymi drogami oddechowymi (wodnisty katar szybko zmieniający się w zalegajacy )- alergeny osłabiają układ odpornościowy i bywa tak że na to wszystko nakłada nam się infekcja, poznaję ją po tym że Zuzankę poprostu zalewa. Dopóki odkrztusza niewielkie ilości śluzu jest ok, ale jak już kubek to wiem że nadkaziła się.

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close