Poród rodzinny za darmo

Dziewczyny właśnie przeczytałam na Onecie wiadomość, że wg. Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów za poród rodzinny szpital nie ma prawa pobierać dodatkowych opłat. Jeśli tak robi to musi zaprzestać tych praktyk. Super wiadomość, prawda?
Pozdrawiam
Luna

3 odpowiedzi na pytanie: Poród rodzinny za darmo

aluna Dodane ponad rok temu,

Re: Poród rodzinny za darmo

Wiadomość super i owszem, tylko nic z tego nie wynika. Szpitale o tym wiedzą (w większości) i nic sobie z tego nie robią. Obchodzą to, nazywając tę opłatę cegiełką, symboliczną “złotówką” itd. Jest również możliwość nie zapłacenia, ale trzeba się oficjalnie w w tej sprawie zwrócić np. do ordynatora i wyjaśnić swoją bardzo trudną sytuację finansową.
Zważywszy na fakt, że planowane jest wprowadzenie opłat za każdy pobyt w szpitalu (i to przecież oficjalne projekty), to co dopiero mówić o czymś takim. Chociaż nie powiem, wiem, że są szpitale, które tych opłat nie pobierają i oby było ich jak najwięcej, bo to swoją drogą granda i haracz.

Serdecznie pozdrawiam

Ania i córeczka (02.09.03)

bestia Dodane ponad rok temu,

Re: Poród rodzinny za darmo

W Szczecinie w Zdrojach poród rodzinny jest za darmo, należy napisać tylko prośbę na wyrażenie zgody na taki poród do ordynatora.
pozdrawiam
Anetta i Sonia (20.07.2003)

cat Dodane ponad rok temu,

Re: Poród rodzinny za darmo

Znasz odpowiedź na pytanie: Poród rodzinny za darmo?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Kiedy powinno się odstawić Fenoterol?
Zwracam się do Was z pytaniem, kiedy powinno się odstawić fenoterol? Ja chodzę do dwóch lekarzy, do jednego w W-wie i drugiego w swoim rodzinnym mieście, gdzie zamierzam rodzić. Lekarz w rodzinnym
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Opuchnięte nogi
[img]/images/forum/icons/frown.gif[/img] zachorowałam na słoniowaciznę chyba [img]/images/forum/icons/wink.gif[/img], nogi mam jak greckie kolumny, kostki mi prawie zanikły...nie wiem, co robić, trzymanie w górze nie pomaga, moczenie w ldowatej wodzie też...zaczęłam się też
Czytaj dalej