PORÓD w CZMP w Łodzi???

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #11362

  Anonim

  Czy któraś rodziła lub bedzie tam rodziła??? Jesli tak, to chciałabym pokorespondowac i uzyskac informacje o opiece medycznej (nazwisko dobrego lekarza i położnej). Wolę sie opierać na Waszych doświadczeniach.
  Pozdraiwam

  Bruni i Filipek – 22 kwietnia

  #178234

  daga25

  Re: PORÓD w CZMP w Łodzi???

  Witam cię serdecznie.
  Ja zamierzam rodzić w CZMP. Mam termin 3 maja. Na innym forum dowiedziałam się, że najlepiej rodzić na oddziale I, gdzie ordynatorem jest S. Sobantka. Stanowczo natomiast mamusie odradzały oddział III. Powiedziały jeszcze, żeby prosić o tzw. rooming – pojedyńczą salę.
  Dzisiaj dowiedziałam się o jednej, bardzo istotnej, przynajmniej dla mnie, rzeczy: mają kilka wanien z hydromasażem do porodów w wodzie. Jednorazowa sterylizacja wanny kosztuje 100 zł., więc pewnie za poród trzeba by zapłacić koło 200, może więcej. Dla mnie to bardzo ważna sprawa, bo w przewodniku Rodzić po ludzku nie było słowa o wannie. Na szczęście już mają.
  Chcę zapisać się do szkoły rodzenia (bo już chyba czas) właśnie w Matce Polce, żeby poznać położne i już sobie jakąś “zapoznać”, ponieważ mój lekarz jest niestety z innego szpitala – słyszałam, że właśnie położna jest najważniejsza, bo przy porodzie bez żadnych komplikacji nie ma lekarza. Mam nadzieję, że żadnych komplikacji nie będzie.
  Ale sie rozpisałam….

  Pozdrawiam ciebie i Filipka

  Daga i 23 tyg. 90% Zuzia  #178235

  Anonim

  Re: PORÓD w CZMP w Łodzi???

  Strasznie sie cieszę, że napisałaś. Zdaje się że jesteśmy tu we dwie, no i jeszcze Gonia 23, ale ona nie jest z Łodzi – też rodzi w CZMP w kwietniu.
  Być może spotkamy sie w tej szkole rodzenia, choć moj ginekolog mówi, że nie jest ona rewelacyjna. Ma mi na dniach polecic jakąs inna. Ale podejrzewam ,że zdecyduje sie na tą w szpitalu, bo przynajmniej poznam oddział, szpital , ludzi którzy tam pracują (położne).
  Położna już mam, choć jej na oczy nie widzialam (p.Ewa Duszyńska) – znajoma mojego “złoetego człowieka” ginekologa. Najprawdopodobniej bede rodzić na oddz. II-gim, ale tak jak mówisz…lepiej wykupić sobie pokój i taki też mam zamiar. Z wannami super pomysł, dobrze że na to wpadli. Moja kuzynka rodziła sowje pierwsze dziecko i powiedziala, że poł godziny, które spędziłą w wannie w czasie porodu chyba jej życie uratowało.
  Nie znam oczywiście cen tych wszystkich “luxusów”( znieczulenia zew.opon, pojedynczej sali, porodu rodzinnego), ale znam już dzieki Tobie orientacyjnie koszt tej wanny;)))
  Mamy zamiar z męzem zacząc szkołe rodzenia od przyszłego tygodnia,ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie, bo akurat zaczynamy sesje. NIe orientujesz sie może, w jakie dni i w jakich godzinach odbywają sie zajecia?
  Dzieki za wiadomosc, liczę na nastepną;)))

  Pozdrawiam
  Bruni i Filipek
  termin 22 kwietnia

  #178236

  daga25

  Re: PORÓD w CZMP w Łodzi???

  Witam,
  niestety nie mam pojęcia, kiedy zaczynają się zajęcia i w jakie są dni – jeszcze się nie rozeznałam. Na mnie chyba jeszcze czas, bo to dopiero 24 tydzień, a szkołę zaczyna się chyba później? Nawet, jeżeli ona nie jest rewelacyjna, to i tak chyba warto właśnie do niej chodzić, ze względu właśnie na zapoznanie położnych, obejrzenie oddziałów. Myślę, że w innym przypadku nie byliby tak ochoczy na odpowiedzi na grad pytań, jakim zamierzam ich zasypać…
  Myślę, że w przyszłym tygodniu zajrzę do szpitala i rozeznam się co i jak. Jakbyś była tam wcześniej, proszę daj cynk.
  Pozdrowienia dla Filipka.

  Daga i 24 tyg. 90% Zuzia

  #178237

  Anonim

  do Daga

  Ok, mam zamiar zadzwonić i spytać co i jak?
  Jak tylko sie czegoś dowiem , od razu napisze Ci na forum.
  Trzymajcie się dziewczynki.

  Pozdrawiam
  Bruni i Filipek
  termin 22 kwietnia

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close