PORÓD W ŻEROMSKIM W KRAKOWIE

Czy któraś z Was rodziła w Zeromskim w Krakowie? Mam lekarza stamtąd, ale pracuje tam tylko 2 dni w tygodniu. Jeśli trafię na jego dyżur, to się nie martwię, a jeśli nie…? Z drugiej strony to położna odbiera porody. Słyszałam, że daje się położnym jakieś pieniądze, za ujmijmy to, szczególną opiekę. Ja będę rodziła z mężem i nie wiem, czy jest sens komukolwiek coś dawać, zwłaszcza że nawet nie wiem jakie kwoty wchodzą w grę. Ale nie wiem jakie są zwyczaje, nigdy nie leżałam w szpitalu i nie chciałabym, aby zostawiono nas samych sobie. Dziewczyny, jeśli rodziłyście w tym szpitalu, to napiszcie jak to jest. Zadowolone byłyście z opieki? Personel liczył na jakąś dodatkową gotówkę? Szczerze mówiąc to nie popieram takiego łapówkarstwa, ale jakby mieli mnie np źle zszyć? No nie wiem, napiszcie co o tym sądzicie, bo może po prostu robię z igły widły.

2 odpowiedzi na pytanie: PORÓD W ŻEROMSKIM W KRAKOWIE

doki Dodane ponad rok temu,

Re: PORÓD W ŻEROMSKIM W KRAKOWIE

Ja wprawdzie nie rodzilam w Zeromskim ale moge napisac Ci jak jest w Ujastku. Wybralam ten szpital bo czytalam o nim wiele pozytywnych opinii. Lekarz prowadzacy byl rowniez z Ujastka ale nie mialo to znaczenia poniewaz w sumie nawet go nie widzialam lezac w szpitalu, nie byl rowniez przy porodzie.
Bardzo polecam Ujastek – porody rodzine bezplatne, w milej, intymnej atmosferze. Pobyt w dwuosobowych komfortowych pokojach. Pielegniarki i polozne bardzo mile. Pytaja czy nic nam nie potrzeba, czy radzimy sobie z karmieniem itp.
Wspomnienia mam naprawde super i polecam Ci Ujastek 🙂

Martusia 03.04.04, Ania 04.07.2006

jagoda30 Dodane ponad rok temu,

Re: PORÓD W ŻEROMSKIM W KRAKOWIE

Ja rodziłam w żeromskim w czerwcu tego roku. Miałam kłopoty z ułożeniem dziecka i myślę, że gdyby nie interwencja mojej lekarki, to długo musiałabym się naczekać na cesarkę. Bogu dzięki horror skończył się po 10 h – zrobiono mi cc. Ale ze mną na sali leżała dziewczyna, co ją trzymali 18 h, zanim rozkroili. Położne przemęczone, położnic za dużo, brak miejsc wszędzie i tak krótko scharakteryzowałabym ten szpital. W tej chwili to raczej idą na ilość, a nie na jakość, jak kiedyś. Nie polecam porodu w żeromskim.

Znasz odpowiedź na pytanie: PORÓD W ŻEROMSKIM W KRAKOWIE?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Kolonijne ciaze
[i]Rodzice, których córka zaszła w ciążę na koloniach, mogą domagać się odszkodowania, informuje "Metro". Płacić może wychowawca lub... ubezpieczyciel. Opiekunowie na koloniach mają urwanie głowy. Nie dość, że muszą dbać
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Co zrobić gdy...
Witajcie) Co zrobić jak ukąsi dziecko np. osa czy pszczoła- chyba jeden z tych owadów nie zostawia żądła? [img]/images/forum/icons/blush.gif[/img] Jakies okłady? Czy podaje sie rutinnoscorbin? Pozdrawiam:) Ola i Mati 19.04.2005 "M&M"[img]http://foto.onet.pl/upload/8/90/_610289_n.jpg[/img]
Czytaj dalej