Poród we Włocławku – opinie

Witam, rodziłam we Włocławku w lutym tego roku i nigdy więcej . Ciążę prowadził ordynator, chodziłam prywatnie. Spędziłam tydzień na patologii późnej ciąży na wywołaniu. Przewieziono mnie z patologii z 3 cm na porodówkę. Tam leżałam na leżance a położna w dyżurce w ogóle się mną nie interesowała i traktowała jak jakąś histeryczkę. W którymś momencie przyleciała krzycząc ?oddychaj, oddychaj!?, następnie kazała zdjąć kolczyki i zegarek. Po chwili przyszedł lek. Prowadzący (ordynator) ? było to ok. 30 min od przyjęcia na porodówkę. Położna go wezwała bo tętno dziecka spadło by mnie kwalifikował na cesarkę. Nie wiedziała jaki jest mój stan, rozwarcie, nie wiedziała, ze wody odeszły (była przecież w dyżurce a gdy ją wzywałam to obróciła się na pięcie i wyszła!). Lekarz podczas badania stwierdził, ze dziecko już się rodzi i zaczęły się bóle parte! Chłopiec był bordowy a wody zielone. Dzisiaj, po 7 mies. Ma stwierdzone obniżone napięcie mięśniowe ? zdaniem neurologa skutek przenoszonej ciąży i porodu. Odradzam poród we Włocławku. W ośrodku rehabilit. Jest pełno takich dzieci jak moje a od pediatry usłyszałam, że co 3 dziecko to ma. Niech nikt mi nie wmawia, ze to normalne i że się zdarza!!! To przyczyna ewidentnych zaniedbań na całej linii! Ponadto na sali połogowej tego dnia dołączyła matka z córeczką i stwierdzonym wzmożonym napięciem. Znajoma rodziła w sierpniu i jest w oczekiwaniu na operację niemowlaka ? poród również prowadził dr. U. Moim celem jest ostrzeżenie przed porodem we Włocławku. Nie chcę aby inne matki zmagały się z takimi problemami.

1 odpowiedzi na pytanie: Poród we Włocławku – opinie

olesia1 Dodane ponad rok temu,

Rodziłam 2 razy we Wku i wspomnienia mam zgoła inne- może miałam więcej szczescia..? Dodam, że ciązy wprawdzie nie prowadził mi dr U. ale trafiłam za 1 razem na poród gdy akurat On miał dyżur- rzeczywiście nie był jakoś specjalnie zaineresowany ale też nie uważam, by coś zaniedbał.
Moje obie córy urodziły się zdrowe, i to, mimo tego,ze naprawdę duże.
Nie będę zachwalać włocławskiej porodowki ale też nie mogę powiedzieć, że działa mi się tam jakaś krzywda lub były naruszane me prawa.

Znasz odpowiedź na pytanie: Poród we Włocławku – opinie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Tatuaz Warszawa - dobry salon + ceny
Kochane, sama jeszcze dosyc niedawno zakladalam watek o tatuazach ale jakos do tej pory nic z tego nie wyszlo. Prosze poleccie dobry salon tattoo w Warszawie. Tatuaz moich marzen jest chyba skomplikowany
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
plamienie implantacyjne- fakty z życia naszych ciężarówek
Kochane cieżarówki i kobitki po porodach, czy pamiętacie u siebie plamienie implantacyjne? Jeśli tak to kiedy było, jak wyglądało. W necie jest masa różnych wersji a ja jestem ciekawa po prostu faktów
Czytaj dalej