Poroniłam. Jakie badania wykonać.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #60436

  kosania

  Cześć. Poroniłam 3 miesiące temu. Był to obumarły płud. Lekarz kazał zrobić badania na toksoplazmozę i nic więcej. poradźcie mi jakie jeszcze powinnam zrobić badania. Pozdrawiam.

  #770726

  Anonim

  Re: Poroniłam. Jakie badania wykonać.

  To i tak Twój lekarz wykazał się odrobiną chęci do badań, bo w 90% po pierwszym poronieniu lekarze NIE kierują na żadne badania. A moja skromna rada zrób sobie na wlasną rękę przeciwciala tarczycowe, różyczkowe, toxoplazmoze, badanie hormonów stosunek LH do FSH (najlepiej w 5 dniu cyklu i dla porównania również w fazie lutealnej, czyli po owulacji) no i posiew z kanału szyjki (wykluczy to np. grzyby lub gronkowca). Jeżeli w tych badaniach wszystko wyjdzie Ok. to staraj się ponownie i ja życze Ci powodzonka.
  Dorota (1 aniołek i 3 cykl starań)  #770727

  ana7

  Re: Poroniłam. Jakie badania wykonać.

  Cześć! Współczuję Ci ogromnie! Ja zaczelam od tarczycy i przeciwciał przeciwtarczycowych i antykardiolipinowych no i posiew. Odezwij się jak juz coś bedziesz wiedziała.Pozdrawiam ana z Zosią i 2 aniołkami

  #770728

  lidus

  Re: Poroniłam. Jakie badania wykonać.

  Chlamydia, listerioza, borelioza i nasioka do tego co napisały dziewczyny. Na górze forum jest wklejony wątek na temat badań.

  Lidek mama Maćka ur.08/06/2001
  aniołek IX 1996
  aniołek XI 1997

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close