powiększona śledziona u dziecka

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #88213

  kate24

  witam mój mały na powiększoną śledzione co wykazało USG nie wiem czy może to być „efekt” tego iż 3 tyg. temu po szczepieniu gorączkował prez 1 dobe potem przez drugą miał 37 -wydaje mi sie to zbyt odległe………..

  no ale z czego ta powiększona sledziona??

  mały nie ma apetytu, słabo przybiera na wadze(jest na piersi butli nie chce za chiny nie wezmie, próbowałam róznych smoków i nic)mało śpi-raczej są to krótkie drzemki po ok 20-30 min. pediatra podejrzewa zapalenie pęcherza moczowego -jesteśmy w trakcie oczekiwania na powiew moczu…………..ale ta powiększona śledziona mnie martwi….

  kate&Eryk(26.01.04) & Alan(31.01.07)

  #1411153

  Anonim

  Re: powiększona śledziona u dziecka

  A robiłaś małemu morfologię? Trzeba sprawdzić, czy parametry krwi są w normie, ja bym od tego zaczęła. A przyczyn powiększenia śledziony może być wiele…
  Napisz, jak posiew wyszedł… a badanie ogólne moczu miałaś zlecone?


  Pozdrawiam
  Asia  #1411154

  kate24

  Re: powiększona śledziona u dziecka

  badanie ogólne wykazało bakterie więc teraz robimy posiew……. a i morfologie miał robione wyniki w dolnej granicy normy przy niektórych parametrach ale nie jest tragicznie………..wyniki posiewu bada w pt.

  kate&Eryk(26.01.04) & Alan(31.01.07)

  #1411155

  kiniat

  Re: powiększona śledziona u dziecka

  Wiesz może nie zamartwiaj się – z tego co ja wiem, to dzieci często przy wszelkich infekcjach mają powiększone śledziony (przynajmniej moje tak mają, jak bada je nasz domowy lekarz). Napewno lekarz znajdzie jakieś wytłumaczenie.

  Kinga i

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close