powrót do pracy

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #8468

  mazepa

  W czwartek 29.08. idę do pracy, moja malutka przez miesiąc będzie ze swoim tatą, później opiekunka. Bardzo się martwię, śni mi się po nocy a mój mąż jest pełen optymizmu i mnie nie rozumie.Dziewczyny proszę o pocieszenie.

  mania

  #143488

  misiek25

  Re: powrót do pracy

  Ja tez tak bede miala i nie pociesze Cie bo sama nie potrafie sobie tego wyobrazic.Ale z drugiej strony, popatzr tyle kobiet wraca i jakoś to jest.
  Pozdrawiam
  MAti  #143489

  ankalenka

  Re: powrót do pracy

  wiem co czujesz, przeżywałam to w kwietniu. wbrew moim czarnym scenariuszom ułożyło się dobrze. początki nie były nawet ciężkie (starałam się wychodzić na parę godzin z domu żeby się przyzwyczaić). a co do niańki i przyzwyczajania dziecka do niej polecam mój post „niania” chyba z zeszłego miesiąca.
  A.

  #143490

  joannamaria1973

  Re: powrót do pracy

  No właśnie, a ile mają wasze dzieciaczki? Ja mimo wielu rad dziewczyn z forum wracam 02.09 zostawiając w domu 3 miesięcznego synka.Zaczynam od 5 godzin dziennie.Tak będzie przez 2 tyg,potem normalnie 8(z dojazdem 10).Jest to dla mnie sytuacja niemal tragiczna ale w innym wypadku straciłabym prawdopodobnie pracę.Niestety sam mąż nie jest w stanie utrzymać rodziny.No to jeszcze raz ile mają wasze maleństwa?
  Asia

  #143491

  pluto

  Re: powrót do pracy

  Mój synek ma 2 miesiące i biorę nianię od srody……….z tym że cały wrzesień razem z nianią…..chcę aby poznała małego, poznała Jego zwyczaje itd……….żeby wiedziała jak Go uspokoić……pracę tak na serio chcę zacząć od stycznia, teraz będę pracować tylko tyle ile to konieczne….na pewno nie więcej niż 6 godzin dziennie, właczając w to pracę , którą mogę robić w domu……………będzie ciężko, ale myslę że sobie poradzę…..nie wyobrażam sobie, żebym mogła zostawić malucha samego z kimkolwiek oprócz mojego męża no i ewentualnie Mamy, ale bedę to musiała zrobić………mam nadzieję, że niani mały nie spadnie na podlogę……..
  Julka

  #143492

  mazepa

  Re: powrót do pracy

  Moja mała ma 8 miesięcy, właśnie dzisiaj była u nas ewentualna opiekunka (od października). Jest to nasza kuzynka i będzie przychodziła ze swoją 2.5 letnia córeczką.Może to i lepiej że z córeczką, ponieważ moja mała lubi dzieci i będzie się lepiej rozwijać.

  mania  #143493

  joannamaria1973

  Re: powrót do pracy

  mam nadzieję że będziemy w kontakcie i dacie znac jak pierwsze dni w pracy.
  asia

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close