powrót do pracy?

zaproponowano mi powrót do pracy na inny wydział, na takim chciałabym pracować(miałam mieć urlop wych.do grudnia 2004, zamierzałam wrócić do pracy we wrześniu) i nie wiem co robić….w pierwszej chwili się ucieszyłam…bo po pażdziernikowych zawiejach nie mogę dojść do siebie…ale nie mam co zrobić z Julcią…od kwietnia poszłaby do przedszkola a do tego czasu opiekunka….

Jak policzyłam jak nam wyjdzie z kasą to jeszcze gorzej niżteraz mamy, a od kwietnia z kasą będzie tak jak teraz…i nie wiem co robić….wracać czy siedzieć w domu…ale i tak chciałam dać Julcię choć na 4godz do przedszkola…

Wróciłybyście na moim miejscu???

5 odpowiedzi na pytanie: powrót do pracy?

milutka Dodane ponad rok temu,

Re: powrót do pracy?

Jeśli jest to praca o ktorej zawsze marzyłaś, albo przynajmniej chciałas pracowac to nie masz sie co zastanawiac. Niewykorzystane sytuacje potrafią sie mścic i taka okazja moze sie nie trafic. Niestety prace trzeba szanowac.
A jak duża jest Julcia? Jesli nadaje sie do przedszkola to ją poślij, dzieci zupełnie inaczej rozwijają sie w przedszkolu i maja wiecej zajęcia (chociaz czeste choroby tez trzeba brac pod uwage).
Czemu od kwietnia dopiero do przedszkola? Kombinowanie z nianią a potem przedszkole moze byc dla dziecka bardziej stresujące.

Ewa, Sandra , Sebastian

Dodane ponad rok temu,

Re: powrót do pracy?

wiesz, ja po ciężkim tygodniu z krzysiem też chciałam już wrócić do pracy… ale doszłam do wniosku, że zrobiłabym to tylko z egoistycznych pobudek, dla siebie;
wiem, że w Twoim przypadku to jest na pewno coś innego… ale chciałam Ci tylko napisać, że jeśli możesz sama opiekować się córcią, to ona napewno będzie najszczęśliwsza

[i]Ewa i Krzyś (11 mies.)

inti Dodane ponad rok temu,

Re: powrót do pracy?

jeśli naprawdę chcesz, to wróć. Zebyś potem sobie nie wyrzucała. Obojgu wam to dobrze zrobi,bo i tak kiedyś w wrócisz do pracy, tylko może już nie na takich dobrych warunkach.
A zwłasnych krótkich doświadczeń wiem, że: trochę innego klimatu dobrze robi, ludzie, inne miejsca, inne problemy, przestajesz być mamą własnego dziecka i wracasz do siebie. A dla dzieci im szybciej, tym łatwiej to znoszą. (nie myślę o niemowlakach)

sylwia i JUlka 20.01.2003

vieta Dodane ponad rok temu,

Re: powrót do pracy?

wiem że najlepiej bym siedziała z nią w domku, ale czuję że dobrze byłoby gdybym wróciła do pracy ze względu na siebie, dużo ostatnio przeszłam i nie bardzo umiem się odnależć….chyba praca by się przydała choć z kasą nie byłoby lepiej wcale

vieta Dodane ponad rok temu,

Re: powrót do pracy?

Julcia ma 2lata i 7m-cy. Boję się ją dać już od stycznia do przedszkola bo ona jest choruskiem, dlatego myslalm najpierw o opiekunce przez 3m-ce by przetrwac ten okres zimowy, okres wiekszych infekcji…juz sama nie wiem co myslec o tym…chcialabym by bylo jak najlepiej dla niej i co tu robic?

Znasz odpowiedź na pytanie: powrót do pracy??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
rozstępy - gdzie macie najdziwniejsze miejsca
Moze i dziwny ten pościk, ale co tam z nudów juz kota dostaje. Dzis przejrzałam sobie to i owo w lusterku bo wiadomo - lustrzyca ciążowa! i co widzę?? Koszmar
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
macie opiekunkę?
interesuje mnie ile płacicie opiekunce? co się pytałyscie na rozmowie wstępnej? jakie ona ma obowiązki? piszcie, interesuje mnie wszystko nt.
Czytaj dalej