Powrót do pracy – karmienie!

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #58751

  niusia18

  Kochane Mamusie! Niedługo wracam do pracy, a dzidziuś będzie miał wtedy ponad 5 m-cy. Cały czas karmię piersią i mój mały ssak wypija dwa cycki co 2-3 godz. także w nocy. Jeśli ich nie opróżni w tych porach to po jakichś 4-5 godz. są twarde jak kamienie. W związku z tym boję się co będzie po powrocie do pracy (7 godz.). Laktator to też nie wyjście bo nawet nie dam rady w pracy odciągnąć. Jak sobie z tym poradzić. Proszę o jakieś rady. Z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam.

  Olusia+malusi Sewerek

  #750928

  shibaa

  Re: Powrót do pracy – karmienie!

  Pewnie bez odciągania się nie obędzie.
  Ale powiem Ci ze ja ani razy w pracy nie odciągałam – jestem tu 6 godzin – laktacja tak mi się unormowała ze wogóle nie ma takiej potrzeby! Dopiero jak sie zbliża godzina powrotu do domu to zaczynam przeciekać jakbym miała wmontowany jakiś zegarek :)))
  Kilka pierwszych dni jakoś się przemęczyłam a póxniej juz było ok 🙂

  Agata + Ania 7.09.2004  #750929

  lilavati

  Re: Powrót do pracy – karmienie!

  Spróbój juz za wszasu w domu wydłużać przerwę w godzinach jak będziesz w pracy. Ja przerwę wydłużałam codziennie o 10 minut (startowałam od 2 godzin) a teraz wytrzymuję 9 godzin.
  Powodzenia


  Ania+Mateuszek 19.04.2004

  #750930

  arabella

  Re: Powrót do pracy – karmienie!

  Mi również laktacja unormowała się na tyle że w pracy już nie odciągam, karmię o godz. 6 rano, a później o 16 i 19.30.
  Obawiam się że na poczatku może być ciężko.
  U mnie u;normowanie laktacji trwalo jakiś miesiąc – półtorej, odciągałam co raz mniej – dlatego tak wyszło poprostu latatory w moim przypadku okazały się beskuteczne.
  Na Twoim miejscu zarezerwowała bym jakieś max 2 tyg. przed powrotem do pracy i przestała w tych godzinach karmić maluszka piersią (podawaj mu stałe jedzenie). a sama sciągałbym tyle tylko żeby ulżyć piersią.
  Powodzenia

  Ania i Bartuś (26.04.2004)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close