Forum: Karmienie

Powrót do pracy – karmienie!

Kochane Mamusie! Niedługo wracam do pracy, a dzidziuś będzie miał wtedy ponad 5 m-cy. Cały czas karmię piersią i mój mały ssak wypija dwa cycki co 2-3 godz. także w nocy. Jeśli ich nie opróżni w tych porach to po jakichś 4-5 godz. są twarde jak kamienie. W związku z tym boję się co będzie po powrocie do pracy (7 godz.). Laktator to też nie wyjście bo nawet nie dam rady w pracy odciągnąć. Jak sobie z tym poradzić. Proszę o jakieś rady. Z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam.

Olusia+malusi Sewerek

3 odpowiedzi na pytanie: Powrót do pracy – karmienie!

shibaa Dodane ponad rok temu,

Re: Powrót do pracy – karmienie!

Pewnie bez odciągania się nie obędzie.
Ale powiem Ci ze ja ani razy w pracy nie odciągałam – jestem tu 6 godzin – laktacja tak mi się unormowała ze wogóle nie ma takiej potrzeby! Dopiero jak sie zbliża godzina powrotu do domu to zaczynam przeciekać jakbym miała wmontowany jakiś zegarek :)))
Kilka pierwszych dni jakoś się przemęczyłam a póxniej juz było ok 🙂

Agata + Ania 7.09.2004

lilavati Dodane ponad rok temu,

Re: Powrót do pracy – karmienie!

Spróbój juz za wszasu w domu wydłużać przerwę w godzinach jak będziesz w pracy. Ja przerwę wydłużałam codziennie o 10 minut (startowałam od 2 godzin) a teraz wytrzymuję 9 godzin.
Powodzenia


Ania+Mateuszek 19.04.2004

arabella Dodane ponad rok temu,

Re: Powrót do pracy – karmienie!

Mi również laktacja unormowała się na tyle że w pracy już nie odciągam, karmię o godz. 6 rano, a później o 16 i 19.30.
Obawiam się że na poczatku może być ciężko.
U mnie u;normowanie laktacji trwalo jakiś miesiąc – półtorej, odciągałam co raz mniej – dlatego tak wyszło poprostu latatory w moim przypadku okazały się beskuteczne.
Na Twoim miejscu zarezerwowała bym jakieś max 2 tyg. przed powrotem do pracy i przestała w tych godzinach karmić maluszka piersią (podawaj mu stałe jedzenie). a sama sciągałbym tyle tylko żeby ulżyć piersią.
Powodzenia

Ania i Bartuś (26.04.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: Powrót do pracy – karmienie!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
temperatura w czasie ciąży
Dzięki Dziewczyny, jesteście kochane, za to że mnie tak pocieszyłyście i za to że trzymacie kciuki. Mam jeszcze jedno pytanie. Jaka powinna być temperatura w czasie ciąży, słyszałam, że podwyższona. Czy
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Literki z Danonków znowu...
Mam prośbę. Piszę właśnie tutaj, bo wiem, że więcej z nas to czyta niż np. wątki typu "Oddam" i "Potrzebuję". A ja właśnie do Was z wielką prośbą dotyczącą zamiany
Czytaj dalej