Poznaniankowe mamusie…chętne do zaprzyjaźnienia

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #115200

  allankowo

  Witam wszystkie mamcie, które mieszkają w Poznaniu, mają malutkie baby (moje mam już albo dopiero 2 miesiące :Wow!:) których mężowie znikają na cały dzień do pracy i pozostaje dom i malenstwo, które czasami tak daje popalić, że zadzwonić zaczynacie być bezradne…czujecie, że macieżyństwo Was zaczyna przerasatać i zwyczajnie chcielibyście sobie z kimś pogadać, spotkać się … hmm właśnie z kimś kto Was doskonale zrozumie bo jest w takiej samej sytuacji jak Wy. Zatem jeśli nie macie w tu znajomych lub wszyscy pochłonięci są pracą dajcie znać. Stworzymy jakąś „grupę wsparcia” albo półtorej będzie można pogadać i wybrać się na zwykły spacer. Pozdrawiam wszytskie mamuśki…którym nie jest lekko :Boje się:

  #5296635

  skrzatimiki

  melduje się poznanianka z 21 miesięcznym Mikołajem 🙂  #5296636

  allankowo

  Witaj mamo Mikołajka 🙂 Twój maluszek to już całkiem duży chłopiec więc pewnie te początkowe ciężkie chwile za Tobą. Za to jesteś już bogatsza doświadczeniem i zawsze możesz udzielić cennych rad. W jakiej części Poznania mieszkasz ? Też spędzasz całe dnie sama z maluszkiem ?

  #5296637

  skrzatimiki

  Aktualnie mieszkam w Skórzewie pochodzę z Bonina okolice parku sołackiego przebywam codziennie u mamy która dotrzymuje nam towarzystwa wieć się nie nudzimy zawsze jakoś sobie dzień zorganizuję a jak nie ma pogody to uwielbiamy robic zakupy szalec na przecenach i wyprzedażach to bywamy w centrach handlowych (plaza pestka i king cross)w wolnych chwilach .Tak Mikus to moje pierwsze dziecko wiec jak co to słuze radą

  #5296638

  allankowo

  Szczęściara 🙂 moja mama mieszka 300 km od Poznania wiec jestem sama :Niepewny: a wyprzedaze zakupy hmm uwielbiam ale maluszek jest za mały i marudzi mi w sklepach. Zatem jestem skazana na dom albo szybszy spacer po arenie bo bardzo blisko mieszkam.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close