pralka z funkcją prania parowego????

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #96579

  awkaminska

  ja wiem że temat pralkowy był, nawet go wyciągnełam… ale moźe jak dam osobny wątek znajdą się dziewczyny, które mają PRALKI Z FUNKCJĄ PAROWĄ (niegniewajcie się*za nowy wątek poprostu neimogę*nihdzie znaleźć*opinii na temata takowych funkcji)

  padała nam nasza poczciwa 9-cio letnia Candy …i teraz stoimy przed dylematem nowej pralki

  napewno musi to być na te 7-8 kg

  i oszczędna

  i…. no właśnie widziałam 2 parleczki, które mi w miarę pasują jest to Wirpool lub LG (tu nawet nie sklepy co bym w nich miała kupować*tylko chciałam Wam pokazać o co mi chodzi)

  #2157673

  ciapa

  a co to pranie parowe robi, że tak zapytam ?:)  #2157674

  awkaminska

  no o to właściwie nie wiem.. bo w jednej piszą źe odświeźa (np było się*gdzieś gdzie palą i zamiast prać, bo ciuch czysty tylko śmierdzi, tylko się*pozbywa zapachu).. gdzieindziej piszą źe moźna w normalnym praniu włączyć tę*funkcję*i pozwala jakoś lepiej się*proszkowi rozpuścić i w ten sposób lepiej się*plamy piorą… gdzieindziej czytałam źe tą*parą (60 stopni) można potraktować nawet ubrania które są*na 40 stopni (źe jeśli ejst to para to wytrzymuję*te 60 stopni) i że zabija to roztocza (no fakt 60 stopni zabja roztocza)… ech sama nie wiem… podobno potraktowanie tą parą jak coś*masz pomięte a potem powieszenie na wieszaku powoduje źe sią zagneicenia rozprostowują… ale to wszytsko to gdzieś z ulotek a jak jest naprawdę*nie mam kogo spytać więc szukam na naszym forum…

  #2157675

  marzena2929

  Super sa te pralki,tez jestem na etapie kupna,ale niestety nic nie wiem o tych parowych.

  #2157676

  ciapa

  jakoś to odświezanie do mnie nie przemawia 🙂
  roztocza można potraktować żelazkiem.
  generalnie w sprzetach domowym nauczona doświadczeniem jestem za minimalizmem, nie korzystam z ekstra funkcji…
  a z pralek polescam siemensa/boscha

  #2157677

  awkaminska

  z tym by było jak najmniej funkcji masz rację w mojej Candy teź koźystałam z 30% jej móźliwości.. mnie jednak ta para zaciekawiła.. tylko skąd znaleźć*kogoć*kto miał ztym do czynienia :Zamotany:

  co do źelazka to gdbym miała wszytko prasować to bym musiała mieć dobę 30 godzin 😉 (dom, 3 dzieci, rozkręcanie włąsnej działalności i póki co brak pomcy.. czasem brak mi zcasu by wyprane ciuch zdjęć z wieszaka i roznieść*po szafkach, prasuję*tylko te rzeczy co się*ewidentnie gniotą ;))…

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close