prawo do dziecka

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #47542

  warmdream

  Ostatnio pojawił sie problem, coś zaczeło nie układać sie miedzy mna i męzemhm,…… ja wracam do pracy mąz tez pracuje i tu jest problem, z kim mam zostawic dziecko, z tesciowa czy moja siostrą ona jest matka chrzestną (ja jestem przeciwko tesciowej a mąz przeciwko mojej siostrze stąd moje pytanie, kto ma wieksze prawo do opieki nad dzieckiem babcia czy chrzestna matka która uwielbia dzieci
  pozdrawiam
  warmdream i Gabrysia (22.02.04)

  #615901

  agnes75

  Re: prawo do dziecka

  Trochę dziwne to twoje pytanie. Pytasz o „Prawo do dziecka’…. chyba nie chodzi o to, kto ma prawo tylko o to z kim dziecko będzie miało lepiej. jeśli miałabym zostawić dziecko babci, która jest do kitu lub obcej kobiecie która byłaby super dla mojego synka – nie istniałoby dla mnie żadne prawo oprócz prawa dziecka do bycia szczęsliwym.

  Agnieszka i Bartuś urodzony 10.07.03 :)))  #615902

  mausky

  Re: prawo do dziecka

  witaj

  widaje mi sie, ze w tej kwerstii, sami powinniscie dosjsc do porozumienia. Przecież rodzice wiedz najlepiej z kim ich dziecko czuje sie najlepiej i czego potrzebuje. I spory odłuzcie na bok, zastanówcie sie co jest lepsze dla dziecka.

  pozdr

  Aneta i Tymek ur 19.10.2003

  #615903

  monikaapj

  Re: prawo do dziecka

  Ej, chyba nie o prawo do dziecka tu chodzi!
  Dogadajcie się co do opieki, wyjaśnijcie kwasy, a jeśłi nie jesteście w stanie zdecydować się na teściową czy siostrę wybiezrcie kogoś innego z rodziny lub nianię. Jeśli się nie dogadacie, któreś z Was obsesyjnie będzie tropiło błędy osoby opiekującej sie dzieckiem, a to się na nim odbije, a to nie tak ma być.
  Powodzenia!

  Monika i Basia (22.09)

  #615904

  anulawawa

  Re: prawo do dziecka

  Myślę, że w przypadku tego rodzaju pomocy nie może być mowy o „prawie” do dziecka……nie tym powinniście się chyba kierować! Ważne jest aby maleństwo miało czułą i dobrą opiekę a to, kto ma do tego większe prawo jest chyba mało istotne. Jeśli babcia jest jeszcze sprawna i na siłach to może być wspaniałą opiekunką – babcia mojego Kubusia spisuje się na medal pomimo, że ma 59 lat! Musicie z mężem pójść na kompromis i wybrać osobą, która będzie najlepszą pod słońcem opiekunką pod Waszą nieobecność. Trzeba koniecznie usiąść i porozmawiać bo chodzi tu przecież o bezpieczeństwo i dobro Waszego bobasa!

  Ania& Jakub (5-12-2003)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close