Prezenty na święta

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #119853

  ulka1987

  Postanowiłam założyć wątek świąteczny, bo nie zauważyłam, by istniał takowy ;). Piszcie, co kupujecie na Gwiazdkę swoim pociechom. Może inni będą mogli zaczerpnąć inspirację. Temat jak najbardziej na czasie :))).

  A tak na marginesie – widzieliście już to: list od Mikołaja ? Mówili o tym w Pytaniu na Śniadanie. Zerknęłam więc na stronkę, super sprawa. Ponieważ nie zdążyłam przed Mikołajkami, to sama wydrukowałam taki liścik :). Ale na Boże Narodzenie chcę Mateuszkowi zrobić niespodziankę i zamówię mu video. Już nie mogę się doczekać jego miny, jak Mikołaj będzie mówił specjalnie do niego :).

  #5679973

  nymeria

  U nas co roku dzieciaki piszą list do Św. Mikołaja i później wybieramy kilka rzeczy z listy i je kupujemy. W tym roku pewnie kupimy synkowi autko z akumulatorem a córeczce domek dla lalek 🙂  #5679974

  henes

  Dla dzieciaków w wieku 1-6 lat polecamy samochody marki HenesM7. Auto posiada elektryczne silniki, a przy tym zapewnia maluchowi bezpieczeństwo. Dodatkowo samochód wyglądem przypomina lukusowe marki. Można się upewnić jaką frajdę zapewni dziecku taki samochód, zabierając je na jazdę próbną do Centrum Mody Klif w Warszawie. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close