Problem z krostkami

Mój Filipek ma 6 dni. Ostatnio blisko jednego oczka pojawiły się malutkie krostki i zaczerwienienie (coś jakby potówki). Ostatnio zauważyłam, że ma ich coraz więcej i przeszły na górną powiekę. Każdy mówi co innego. Położna, że to potówka, pediatra że wyprysk alergiczny, a lekarz który go dzisiaj badał stwierdził , że to podrażnienie. Sama nie wiem o co chodzi, dlaczego mu się to rozsiewa. Boję się że to może być jakieś paskudztwo w dodatku blisko oczka. Napiszcie co to może być, czy ktoś miał podobne problemy?

Młoda Mama

2 odpowiedzi na pytanie: Problem z krostkami

jutajazz Dodane ponad rok temu,

Re: Problem z krostkami

Nie mieliśmy takiego problemu z oczkiem, ale proponuję odwiedzić okulistę. On powinien dać odpowiednią maść, która nie podrażni oka.Albo idźcie do dermatologa, który określi, czy to potówki,czy alergia. Trudno doradzić Ci jakieś rozwiązanie, bo krostki blisko oczka lepiej nie smarować bylejakimi maściami.
Ula i Hania 14.01.03)

joanna-ka Dodane ponad rok temu,

Re: Problem z krostkami

Na razie przemyliśmy rumiankiem i jakby nieco zmniejszyło się zaczerwienienie. Poczekam czy rumianek będzie skuteczny, dziś przychodzi położna może ona się jeszcze raz wypowie.
Pozdrawiamy

Młoda Mama

Znasz odpowiedź na pytanie: Problem z krostkami?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
czy ktoś brał DUPHASTON?
Cześć dziewczyny ! Pytam w imieniu koleżanki która jest w ciąży i ma plamienia. Dostała od lekarza lek DUPHASTON , i niewie czy to dobra decyzja . Lekarz jest
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
czyszczenie zabawek Tiny Love
Niekoniecznie tych z maty - bo wszystkie mają podobne w sumie... czyścić, prać? co robić? Nasza żyrafa z maty jest już niemal cała skonsumowana i domaga się jakiejś regeneracji, szczególnie
Czytaj dalej