problem z tabletkami

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #106186

    edytasmo

    Witam
    Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na takie pytanie ale u swojego lekarza w Pl będe dopiero przed świętami.

    Mam problem z zanikiem krwawienia w przerwie pomiędzy kolejnymi opakowaniami tabletek.
    Od dwóch lat biorę microgynon, w sierpniu przez dwa cykle brałam zamiennik ( nazwy nie pamiętam ale było to co na „R”) podobno o identycznym składzie – informacja z apteki.

    Od tego momentu zaczęło zanikać mi krwawienie, z każdym opakowaniem coraz bardziej. Dziś np kończę 7 dniową przerwę i miałam dosłownie 1,5 plamienie i w zupełności wystarczyła mi wkładka.

    Test ciążowy robiłam dwukrotnie – miesiąc i dwa miesiące temu. Oba negatywne.

    dodam ze żadnych objawów ciążowych nie mam, nawet piersi mnie nie bolą.
    WIęc skąd te zmiany?

    Co się dzieje?

    #3948050

    ma-ma

    Edyta u mnie oznaczało to źle dobrane tabletki (@ wychodziła mi w ostatnim lub przedostatnim dniu 7 dniowej przerwy i trwała przez jakieś 4-5 dni brania tabletek z nowego opakowania), lekarz przepisał mi tabletki tak na czuja bez badań, może na kolejnej wizycie powiedz lekarzowi o tym, może zmieni ci tabletki.



    #3948051

    edytasmo

    Zamieszczone przez ania_79
    Edyta u mnie oznaczało to źle dobrane tabletki (@ wychodziła mi w ostatnim lub przedostatnim dniu 7 dniowej przerwy i trwała przez jakieś 4-5 dni brania tabletek z nowego opakowania), lekarz przepisał mi tabletki tak na czuja bez badań, może na kolejnej wizycie powiedz lekarzowi o tym, może zmieni ci tabletki.

    Ja też dostałam tabletki na tzw czuja.
    Martwi mnie to że wcześniejsze cykle były w miarę normalne, wszystko się zaczęło dziać od momentu brania tych zamienników.

    No raczej wątpię że od lipca ( wtedy jeszcze współżyłam bez innych zabezpieczeń oprócz tabletek ) gdybym jakimś cudem była w ciąży test by tego nie wykazał.:Hmmm…:
    teraz używamy dodatkowo prezerwatywy więc jak dla mnie niemożliwe jet zajście w ciąże.

    #3948052

    ma-ma

    Zamieszczone przez edytaSMO
    Ja też dostałam tabletki na tzw czuja.
    Martwi mnie to że wcześniejsze cykle były w miarę normalne, wszystko się zaczęło dziać od momentu brania tych zamienników.

    No raczej wątpię że od lipca ( wtedy jeszcze współżyłam bez innych zabezpieczeń oprócz tabletek ) gdybym jakimś cudem była w ciąży test by tego nie wykazał.:Hmmm…:
    teraz używamy dodatkowo prezerwatywy więc jak dla mnie niemożliwe jet zajście w ciąże.

    Myślę że od lipca testy raczej by wyszły już dawno temu, ale pogadaj ze swoim lekarzem przy okazji kolejnej wizyty, może coś zmieni z tabletkami lub chociaż zleci ci badania żeby dobrać coś lepszego.

    #3948053

    achatinka

    ..

    Może chodzi Ci o Rigewidon?zmienniki są identyczne.Ja przy tych tańszych pigułkach tez miałam bardzo słabe krwawienia.Nie masz się czym przejmować.Jeśli stałoby całkowicie-wtedy warto się skonsultować z lekarzem.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close