Problemy z karmieniem

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #11101

  lesniewska

  Mój synek ma 6 miesięcy. Nie chce nic jeść oprócz mojego mleka, ale tylko z piersi – butelka nie wchodzi w rachubę- oraz jabłuszko. Chętnie pije soczki i herbatki. Mleka mam coraz mniej i widzę że jest głodny. Odzruca wszelkie kaszki – na wodzie i mleku, gardzi zupkami z mięsem i bez własnej produkcji i słoiczkami. Gdy podaje mu coś z tych rzeczy ma odruch wymiotny, a gdy na siłe mu dam to wymiotuje wszystkim. Co robić?? Oszustwa nie wchodzą w rachubę bo wszystko doskonale wyczuwa. Bardzo prosze o wskazówki.

  #175613

  pluto

  Re: Problemy z karmieniem

  Możesz do jabłuszka dodawać powoli inne rzeczy…ale tak, żeby „jabłuszko” nie zmieniło za bardzo smaku……..np. kaszki, marchewkę itd…..ja dodawałam po trochę kaszki do zwykłego soczku………

  Co do zupek to mój synek też nimi pluje…..w Święta, jak byłam u Mamy na obiedzie, zapomniałam wziąść z sobą słoiczka…i wyłowiłam ze zwykłej, naszej zupy marchew, zieminaczka i indyka………i On to zjadł…….teraz pomimo zaleceń lekarzy daję synkowi warzywa z mojej zupy, posolonej i przyprawionej odrobiną vegety………..

  Julka kulka i prawie 6 miesięczny Karolek  #175614

  joannamaria1973

  Re: Problemy z karmieniem

  ja myślę że z upartością maniaka musisz dawać mu po trochu aż jednego dnia zaskoczy.Ja mam problemy z kaszkami i mleczkiem ale obiadki wcina że hej.

  ASIA mama małego Patryczka

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close