problemy z pęcherzem

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #48204

  tomoe

  od dwóch dni pojawiły mi się niepokojące objawy w pęcherzu – takie kłucie, szczególnie, jak jest pełny. samo sikanie jest bezbolesne. nie wiem, co to jest! czy przeziębienie? Czy macica uciska pęcherz? Strasznie się denerwuję, martwię się czy to nie jest jakieś zapalenie bakteryjne, coś co mogłoby zaszkodzić dziecku. Ginka zaleciła mi sok z czarnej porzeczki i sproszkowane żurawiny… ale czy to wystarczy? Dzisiaj idę do urologa. Buuuu… 🙁 Najgorzej że jakby co to chyba w zasadzie nie moge brarć żadnych leków w I trymestrze. Jedyną pociechą jest fakt, ze widziałam wczoraj moje dziecko, siedzi sobie spokojnie w swoim pęcherzyku i ma to wszystko gdzieś. Ale mu dobrze 🙂

  #623192

  shibaa

  Re: problemy z pęcherzem

  Uczucie parcia na pecherz jest normalne na poczatku ciąży. ma to związek ze wzostem poziomu hormonów + ucisk powiększającej się macicy.
  Ja bym na Twoim miejscu zrobiła sobie po prostu badanie moczu w laboratorium – koszt jakieś 5 zł – i wszystko wiadomo. jesli jest infekcja to bedzie to widac w tym badaniu.

  Agata + Ania 13.IX  #623193

  lilianka

  Re: problemy z pęcherzem

  Waściwie bez wykonania odpowiednich badań moczu trudno powiedzieć co Ci dolega. Twoje objawy mogą wskazywać na jakąś infekcję ale nie muszą. Tym bardziej, że przy oddawaniu moczu pęcherz nie boli. Możliwe, że to macica uciska.
  Bardzo dobrze, że skierowano Cię do urologa (oni nie gryzą ) pewnie skieruje Cie na jakies badanko i zdecyduje co robic dale. Nie martw się na zapas, na pewno bedzie wszystko dobrze.

  Pozdrawiam


  lilianka

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close